Tragedia w domu opieki. Są ofiary śmiertelne
Pixabay - @truk
Piotr Bernaciak - 1 Kwietnia 2019

Tragedia w domu opieki. Są ofiary śmiertelne, kilkanaście osób w szpitalu

Dom opieki powinien być miejscem, gdzie starsi ludzie będą mieli możliwość do spędzania czasu w spokoju i otoczeniu opiekunów. W jednym z nich doszło jednak do dramatu, o którym mówi cały kraj. Wszyscy chcą wiedzieć, kto odpowiada za tragiczne wydarzenie.

Dom opieki jest uznawany za doskonałe miejsce dla wszystkich emerytów, którzy pragną spędzić ostatnie lata swojego życia w spokoju. Trafiają do niego różni ludzie; zarówno tacy, którzy wymagają uważnej opieki ze strony pracowników ze względu na swój stan zdrowia, jak i ci, którzy nie narzekają na żadne dolegliwości, jednak pragną chwili wytchnienia od codziennego życia.

Wydawałoby się, że w takich warunkach mieszkańcom domu opieki nie grozi żadne niebezpieczeństwo, jednak okazało się, że jest zupełnie inaczej. W jednej z takich placówek wydarzyła się ogromna tragedia. Wiadomości o niej szybko przedostały się do mediów, a ludzie chcą wiedzieć, kto stoi za tak wielkim dramatem. W jego wyniku zginęło kilka osób, a niektórzy trafili do szpitala.

nowotwórPo zjedzeniu tego produktu nowotwór rośnie jak na drożdżach. Lepiej wyrzuć go do śmieciCzytaj dalej

Dom opieki miejscem tragedii

Dziś dowiedzieliśmy się o wielkim dramacie, który rozegrał się we Francji, gdzie funkcjonował pewien dom opieki. Wobec wydarzeń, o których usłyszał cały świat, jego dalsza działalność stanęła pod znakiem zapytania. Nie wiadomo, czy po czymś takim ktoś dalej będzie chciał korzystać z usług firmy, która zapewniała najstarszym obywatelom opiekę.

Sytuacja dotyczy jednego z domów spokojnej starości w Lherm na południu Francji. Zapewniał on doskonałe warunki wielu emerytom, żaden z nich nie skarżył się na trudności podczas korzystania z jego usług. Wszystko zmieniło się podczas jednej doby, po której cały świat usłyszał o przerażającej sytuacji. Ludzie z całego świata przesyłają swoje kondolencje rodzinom ofiar.

Dom opieki wznowi działalność?

Dowiedzieliśmy się, że pięć osób poniosło śmierć w wyniku tajemniczej choroby, która zaatakowała mieszkańców ośrodka. Cztery z nich zmarły na miejscu, a piąta odeszła już w szpitalu. Co ważne, pod intensywną opieką lekarzy znajdują się również inni emeryci. Do dziś nie wiadomo, co wpłynęło na ich stan zdrowia, jednak dowiedzieliśmy się, że chodzi o zatrucie pokarmowe. Nie wiemy, czy powstało ono w wyniku kontaktu z jedzeniem podawanych przez pracowników ośrodka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

leszek millerLeszek Miller przeszedł przez piekło. Wstrząsające faktyCzytaj dalej

Poszkodowane są ponoć aż 22 osoby. Całą sytuacją zainteresowała się policja, która od wielu godzin bada przyczyny śmierci seniorów. Z pewnością analizie poddane zostanie jedzenie podawane przez jego pracowników. Jeżeli okaże się, że mogło ono doprowadzić do pogorszenia stanu zdrowia, z pewnością właściciele domu opieki narażeni będą na bardzo surowe kary.

Bardzo prawdopodobne jest, że wobec tej sytuacji dom zostanie zamknięty. Póki co jego działalność została zawieszona i nie przyjmuje on kolejnych osób, choć pracownicy musieli dziś stawić się w miejscu pracy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jak DZIŚ wygląda Bogumiła Wander? Operacje plastyczne zniszczyły jej twarz [ZDJĘCIA]
  2. Gdzie mieszka Edyta Wojtczak? Warunki mieszkaniowe legendy TVP was ZSZOKUJĄ!
  3. Ile zarabia kasjer w Rossmanie? Czy w sieci drogerii łatwo awansować?
  4. "Walduś z Kiepskich" stoczył batalię w sądzie. Wyrok jest bezlitosny
  5. Anita Lipnicka w żałobie. Ogromna tragedia, nie żyje Krzysztof
  6. Pielęgniarka opowiedziała o swojej pracy. "To, co zobaczyłam w kroczu, było niewyobrażalne"

top modelZwycięzcy Top Model to ukrywali. Szokująca prawda wyszła na jawCzytaj dalej

źródło: Radio Zet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News