Dom opieki złożył zamówienie
pixabay reverent
Klaudia Bochenek - 16 Kwietnia 2020

Zamówienie z domu opieki zaniepokoiło dostawcę, zawiadomił policję. Wtedy straszna prawda wyszła na jaw

Dom opieki złożył zamówienie, które poważnie zaniepokoiło dostawcę. Zdecydowanie wyróżniało się na tle innych. Mężczyzna musiał powiadomić policję i był to krok w dobrą stronę - dzięki jego podejrzeniom porażająca prawda wyszła na jaw. Sytuacja zszokowała samych funkcjonariuszy.

Dom opieki do tej pory funkcjonował dość sprawnie. Musiał zostać zamknięty przez jedno zamówienie. Kiedy w progach placówki pojawiła się policja, funkcjonariusze zaniemówili.

Dom opieki musiał zostać sprawdzony przez policjantów

13 kwietnia policja została powiadomiona przez dostawcę, że w lokalnym domu opieki mogło stać się coś złego. Mężczyzna był przerażony, bowiem pod wskazany adres miał dostarczyć ogromną liczbę worków na zwłoki - 25 sztuk. Centrum rehabilitacji i opieki w Andover w stanie New Jersey w USA natychmiast zostało skontrolowane przez służby. Kiedy weszli na teren placówki, włosy zjeżyły im się na głowach.

Anna Dymna przegrała walkęFatalne wiadomości o Annie Dymnej. Przegrała walkę na kwarantannieCzytaj dalej

Policjanci pierwsze swoje kroki skierowali ku kostnicy, znajdującej się w domu opieki. Z informacji które uzyskali, wynikało,że mogły być tam złożone jedynie 4 ciała. Ku swojemu przerażeniu naliczyli aż 17 zwłok, a jedno z ciał znaleziono też w szopie - dopiero potem zostało przeniesione do kostnicy. Jak można się było spodziewać, tak ogromna liczba zmarłych jest związana z szalejącą pandemią koronawirusa.

Brakowało testów i środków ochrony osobistej

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

PsychologiaŁatwy trik, dzięki któremu od razu rozpoznaje się kłamcę. Wystarczy zwrócić uwagę na kilka niepozornych szczegółówCzytaj dalej

Według "New York Times", w domu opieki w Andover, zmarło w sumie 68 osób. Niestety, u 26 z nich wcześniej stwierdzono koronawirusa. Śledczy uważają, że to bardziej niż pewne, że COVID-19 przeniósł się na innych podopiecznych placówki, a przez liczne choroby współistniejące zaatakował wyjątkowo agresywnie, doprowadzając do śmierci. Testów na koronawirusa nie wykonano na wszystkich zamieszkujących dom opieki, ponieważ zwyczajnie ich brakowało. Teraz policja będzie przypatrywać się sprawie.

Dzisiaj grzeje:

1. Prowadzący "Fakty" w TVN zaskoczył wszystkich widzów. Na końcu powiedział kilka gorzkich słów

2. Kamera uchwyciła niewiarygodne zdarzenie w sklepie. Nagranie wywołuje ciarki, trudno uwierzyć własnym oczom

Sytuacja domów opieki w USA jest bardzo zła. Brakuje nie tylko testów, ale też leków, którzy podopieczni stale przyjmują, personel z kolei narzeka na brak środków ochrony osobistej. Amerykańskie media podają, że na COVID-19 choruje tam już 35 tys. seniorów oraz pracowników, a aż 5,7 tys. osób zmarło.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pierwsze objawy białaczki. Nigdy ich nie lekceważ
  2. Bieganie. Czy można już biegać? Mamy jasną odpowiedź dla wszystkich dbających o sylwetkę
  3. Polak nagle dostał rządowego SMS-a na prywatny numer. Przeczytał i nie mógł uwierzyć własnym oczom
  4. Małgorzata Rozenek pokazała swoją maseczkę. Fani przecierają oczy ze zdumienia, przesadziła?
  5. Pies musiał zostać uśpiony. Reakcja pozostałych dwóch wprawia w osłupienie, właściciel natychmiast sięgnął po telefon
  6. Przepis na cudowne ciasto z 3 produktów podbija sieć. Jedno z najłatwiejszych na świecie, a efekt niewyobrażalny

Kobieta przez kilka miesięcy nie używała żadnych kosmetykówKobieta kilka miesięcy nie używała żadnych kosmetyków ani kremów. Niesamowite, co stało się z jej twarząCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News