Kilka lat temu oglądały go miliony Polaków. Ciężko uwierzyć, jak dziś wygląda prowadzący "Dom nie do poznania"

Kilka lat temu oglądały go miliony Polaków. Ciężko uwierzyć, jak dziś wygląda prowadzący "Dom nie do poznania" Źródło: Facebook/Dom nie do poznania, Extreme Makeover

"Dom nie do poznania" przyniósł mu olbrzymią popularność. Program odmienił życie bardzo wielu ludzi w USA, a zagraniczne stacje szybko zaczęły naśladować format. Jak się okazuje, prowadzący również się zmienił. Trudno uwierzyć w to, jak dziś wygląda.

"Dom nie do poznania" znalazł liczne grono fanów w Polsce. Zanim pojawiła się Katarzyna Dowbor ze swoją ekipą z programu "Nasz nowy dom", publiczność była pod wrażeniem Ty Penningtona. To właśnie on wraz ze swoją ekipą potrafił dokonać cudów i odmienić losy. Właśnie za to pokochały go miliony.

Ty Pennington przeprowadził setki rewolucji. Dzięki niemu domy Amerykanów zmieniały się nie do poznania. Jego charyzmatyczna osobowość i pozytywna energia, którą przekazywał ludziom, zachwycała fanów programu. Dla wielu osób był głównym powodem, dla którego warto było oglądać ten program.

"Dom nie do poznania" - od premiery minęło 20 lat. Ty Pennington obchodzi 55. urodziny

Od premiery pierwszego odcinka programu "Dom nie do poznania" minęło już 20 lat. Trudno w to uwierzyć, ale uwielbiany przez widzów Ty Pennington w tym roku obchodzi 55. urodziny. Gwiazdor kultowego programu od samego początku sprawiał, że serca kobiet biły szybciej. Od tamtej pory niewiele się zmieniło.

Pennington nie zamierza kończyć kariery zawodowej. Do dziś zajmuje się remontami i projektowaniem wnętrz. Nadal można zobaczyć go w telewizji - w programie "Trading Spaces" występuje w roli eksperta i nadal czaruje publiczność swoją niepowtarzalną charyzmą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Jak dziś wygląda Ty Pennington? Gwiazdor nadal jest niezwykle przystojny

Ty Pennington nadal zaraża pozytywną energią. Jak się okazuje, czas działa zdecydowanie na jego korzyść - wciąż jest bardzo przystojny i podoba się kobietom. Amerykanie uwielbiają jego uśmiech i poczucie humoru. Niektórzy twierdzą, że gwiazdor programu "Dom nie do poznania" doskonale spełniłby się również w roli modela.

Mało kto wie, ale Pennington w przeszłości pracował jako model. Na początku studiów został wypatrzony przez agenta modeli i ma na swoim koncie epizod w tej branży. Mimo, że jego kariera skierowała się na zupełnie inne tory, wciąż świetnie prezentuje się przed obiektywem.

Tak wygląda dziś gwiazdor programu "Dom nie do poznania":

Instagram/ Ty Pennington

  1. Danuta Wałęsa ZMIAŻDŻYŁA Jarosława Kaczyńskiego. Dosłownie zrównała go z ziemią, była BEZLITOSNA. Jej słowa wbiją was w fotel!
  2. Ujawniono SEKRET Joanny Liszowskiej. Miała ROMANS z 16 lat starszym aktorem. Znacie go ze "Świata wg Kiepskich"
  3. Nadciągają upały, a dzieci cierpią. Każdy rodzic powinien uważać na te błędy, mogą mieć fatalne konsekwencje
  4. Niewyobrażalna tragedia w szpitalu psychiatrycznym. TVN poinformował o śmierci 6 osób w pożarze
  5. Michał Szpak w końcu znalazł drugą połówkę. To intymne zdjęcie z partnerką ujawnia wszystko
  6. Księżna Kate powiedziała wszystko nt. czwartej ciąży. Reakcja Williama zwala z nóg

źródło: Popularne

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu