Jej dzieci na 3 lata trafiły do domu dziecka. W końcu wygrała o nie walkę

Jej dzieci na 3 lata trafiły do domu dziecka. W końcu wygrała o nie walkę Źródło: Fot. Pexels.com/Skitterphoto

Dom dziecka to miejsce, które nie zastąpi prawdziwego domu nikomu. Niestety dzieci Katarzyny zostały jej odebrane i umieszczone w placówce, co złamało kobiecie serce. Na szczęście odzyskała pociechy, co wzruszyło internautów.

Dom dziecka już nie jest miejscem, gdzie przebywają dzieci Katarzyny Olejniczak, która wytrwale walczyła o odzyskanie swoich pociech po tym, jak odebrał je sąd. Dotychczas trójka rodzeństwa było zmuszonych pozostać w rękach instytucji, bo matka nie dysponowała odpowiednimi warunkami materialnymi, które wymagane są przez prawo. Na szczęście los uśmiechnął się do rodziny, która znowu jest razem.

Dom dziecka to straszne miejsce. Na szczęście jej dzieci nie będą musiały już do niego wracać

Katarzyna Olejniczak była zmuszona oddać swoje dzieci pod opiekę domu dziecka. Tak zdecydował sąd, który po zapoznaniu z jej warunkami materialnymi postanowił odebrać dzieci matce. Rodzina Olejniczaków żyła w fatalnych warunkach, ponieważ mąż Katarzyny został skazany i obecnie odsiaduje swój wyrok w więzieniu. Trójka dzieci generuje spore wydatki, a kobieta nie była w stanie zapewnić im godnego bytu.

Gdy dzieci zostały odebrane Katarzynie, ta postawiła sobie za cel tylko jedno - odzyskać je, co stało się jej priorytetem. Po długich staraniach udało jej się otrzymać mieszkanie od łódzkiego urzędu miasta, a następnie lokum zostało nieco zmodernizowane dzięki pomocy dwóch fundacji (Dom Dbamy o Młodych i Fabryka Marzeń). Remont, któremu poddano mieszkanie, zmienił je nie do poznania.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nowa decyzja sądu. Instytucja pozwoliła dzieciom zamieszkać z matką

Mieszkanie, zdaniem sądu, jest teraz przystosowane do tego, aby cała rodzina mogła w nim przebywać. Warunki są wystarczające, aby dzieci mogły prawidłowo się rozwijać, a także po prostu cieszyć życiem. Dorian, Milena i Justyna to szczęśliwe rodzeństwo, do którego niedawno dołączyła Natalka - kolejne dziecko Katarzyny Olejniczak.

Rodzina jest najważniejsza. Internauci razem z Katarzyną cieszą się, że udało jej się wygrać walkę o dzieci, czego dowodem jest wiele pozytywnych komentarzy pod historią matki na portalach społecznościowych. Los jej rodziny poruszył wiele osób, a teraz wszyscy trzymają kciuki, aby udało im się wyjść na prostą i stworzyć szczęśliwy dom. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa wyjawiła PRAWDĘ! Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się co naprawdę myśli o Agacie DUDZIE!
  2. NIE ŻYJE najseksowniejsza sportsmenka na świecie! Jej śmierć była nagła i niespodziewana
  3. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  4. Widok grobu śp. aktora grającego Edzia w "Kiepskich" rozrywa serca na szczątki
  5. Gdzie tak naprawdę mieszka teraz Michał Wiśniewski? Takiej posiadłości nie ma nikt (FOTO)
  6. Ile wzrostu ma Kasia Cichopek? Wstrząs, w telewizji nie widać, że jest tak niska

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News