Przyłapali Dudę w jego prywatnym domu w dziwnej pozie. Upubliczniono zdjęcia, co tam się wydarzyło?

Przyłapali Dudę w jego prywatnym domu w dziwnej pozie. Upubliczniono zdjęcia, co tam się wydarzyło? Źródło: East News Jakub Kamiński

Dom jest dla Andrzeja Dudy miejscem, w którym może się zrelaksować i oddać ulubionym rozrywkom. Prezydent nie spodziewał się tego, że ktoś zdecyduje się na naruszenie jego prywatności. Reporterzy przyłapali głowę państwa w bardzo dziwnej pozie. Wszyscy internauci zastanawiają się, jakie wydarzenie skłoniło Andrzeja Dudę do tak nietypowego zachowania.

Po zakończeniu wielotygodniowej kampanii wyborczej prezydent Andrzej Duda zdecydował się na kilka dni relaksu w gronie rodziny. Polityk wraz z żoną i córką udał się do luksusowego ośrodka wypoczynkowego w Juracie, gdzie szalał na skuterze wodnym. Niestety, obowiązki służbowe nie pozwoliły mu na zbyt długi wypoczynek. Przed trzema dniami głowa państwa musiała wrócić do Warszawy. Powrót nie oznacza jednak końca relaksu. Andrzej Duda cieszy się spokojem we własnym domu, gdzie ostatnio przyłapali go fotoreporterzy.

Dom Andrzeja Dudy został sfotografowany przez paparazzi

Zdjęcie, które za sprawą reporterów tabloidu "Super Express" pojawiło się w sieci, wzbudziło rozbawienie internautów. Wiele osób zastanawia się nad tym, w jak niecodziennej pozie został przyłapany prezydent. Andrzej Duda, ubrany w brązowe spodnie i granatową koszulkę polo, klęka i z wyraźnym zamyśleniem przygląda się trawie. U jego boku stoi szare wiaderko z nieznaną zawartością. Najnowsze zdjęcia głowy państwa prezentują się naprawdę oryginalnie. Jaka czynność tak zafrasowała Andrzeja Dudę?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazuje się, że polityk jest wielkim fanem prac ogrodowych. Kiedy potrzebuje relaksu, z przyjemnością wyrywa chwasty i sadzi roślinki. Nowy dom pary prezydenckiej pod Krakowem wymaga jeszcze dopieszczenia. Prezydent osobiście dba o to, żeby jego trawnik wyglądał oszałamiająco. Ojciec Andrzeja Dudy, profesor Jan Tadeusz Duda, wyznał, że dla jego syna praca fizyczna jest rozrywką i prawdziwą przyjemnością. 

- To jest dla mojego syna rozrywka i przyjemność. Wszystko dla potrzeby fizycznego wysiłku. A ja oglądałem owoc tej pracy, bo właśnie widziałem się wtedy z synem, który bardzo chętnie wykonuje różne prace fizyczne, jeśli ma chwilę - wyznał senior.

Dzisiaj grzeje: 1. Porażające sceny na pogrzebie Andrzeja Strzeleckiego. Nikt się nie spodziewał

2. Tragiczne doniesienia. Nie żyje 13 zakonnic

3. Dziecko umierało na raka. Ostatkami sił wypowiedziało słowa, które zmieniły wszystko

Wszystko wskazuje na to, że widok uwieczniony na zdjęciach nie jest rzadki, a Andrzej Duda wykorzystuje każdą wolną chwilę, by zająć się ukochanym ogrodem. Nadrobienie zajęć zaniedbanych podczas intensywnej kampanii wyborczej z pewnością zajmie mu sporo czasu. Życzymy powodzenia!

Dom prezydenta ma ogród

Źródło: Super Express, autor: PAPARA 30

Najlepsze newsy dnia:

  1. Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie z ojcem, który popełnił samobójstwo. Byli niemal identyczni
  2. Robert Lewandowski jednak ze Złotą Piłką. Eksperci nie mają wątpliwości
  3. Szumowski przypadkiem wygadał się, ile naprawdę w Polsce jest chorych. Liczba radykalnie różni się od oficjalnej
  4. Śmierć w rodzinie Wałęsów przyszła nagle, bez ostrzeżenia. Śledczy ustalili czy popełnił samobójstwo
  5. Zjadła w restauracji Gessler, zobaczyła rachunek i nie wytrzymała. Poczuła się oszukana, już nigdy u niej nie zje
  6. Przyjęto właśnie nową ustawę. Od 1,5 do 2,5 tysięcy złotych dodatku
  7. Kolejny wielki operator wprowadza kary za niepłacenie abonamentu. Lepiej nie rób sobie długów
  8. Słynny Ferdek z Świata Według Kiepskich spędza w kuchni długie godziny. Niesamowite, co potem robi z jedzeniem
  9. Wstrząsający opis obrażeń małego Viktorka. Miesięczny chłopiec zaznał więcej cierpienia niż miłości

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News