13-letni Kacper był już prawie pod domem. Nie żyje, straszna tragedia

13-letni Kacper był już prawie pod domem. Nie żyje, straszna tragedia Źródło: KWP Lublin

Dom 13-letniego Kacpra W. znajdował się bardzo blisko, jeszcze chwila, a chłopiec bezpiecznie wróciłby do rodziny. Niestety, doszło do tragicznego wypadku. Chłopiec był reanimowany przez 45 minut, ratownikom nie udało się uratować dziecka.

Dom 13-letniego chłopca był w tej samej wsi, Kacper pożegnał się z kolegą i poszedł do siebie. Po drodze doszło do tragicznego wypadku, nastolatek nie żyje. Ratownicy nie zdołali go uratować, jego obrażenia były zbyt rozległe. 

Dom nastolatka był w pobliżu, chłopiec spokojnie wracał do rodziny

Kacper pożegnał się z mieszkającym w sąsiedztwie kolegą i ruszył w drogę do domu. Chłopiec szedł trawnikiem po lewej stronie drogi, zgodnie z przepisami. Nagle zza zakrętu wypadło rozpędzone audi i uderzyło w 13-latka. To strasznego wypadku doszło w niedzielny wieczór w miejscowości Sitaniec Wolica pod Zamościem.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że 22-letni kierujący samochodem marki Audi, jadąc z dużą prędkością od strony Sitańca, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i lewe pobocze. W następstwie tego manewru potrącił idącego prawidłowo poboczem 13-letniego chłopca – przekazała lokalna policja.

"Super Express" przekazał szokujące słowa świadków wypadku. Według nich "Kacper przeleciał przez dach i upadł na podjazd. Nie widać było obrażeń. Tylko strużka krwi leciała mu z ust". Ratownicy przez 45 minut reanimowali chłopca, niestety, nie zdołali uratować mu życia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

22-letni Piotr, który kierował szarym Audi A4 był w chwili zdarzenia pod wpływem alkoholu. Jak przekazała lokalna policja, badanie trzeźwości wykazało, że miał we krwi blisko 2 promile. Za jego czyny grozi nawet 12 lat więzienia.

Dzisiaj grzeje: 1. Śmierć w rodzinie Wałęsów przyszła nagle, bez ostrzeżenia. Śledczy ustalili czy popełnił samobójstwo
2. Majdan przekazał nagłą wiadomość o małym Heniu. Wielu fanów rozbitych
3. Ponad 200 osób wysłanych na kwarantannę. Nowe ognisko koronawirusa w Polsce

Mężczyzna zatrzymał samochód dopiero kilkaset metrów dalej. Zrozumiał co zrobił dopiero, kiedy wrócił na miejsce wypadku. 22-latek wpadł w panikę, miał uspokoić się dopiero w radiowozie.

– Tarzał się po ziemi i tłukł głową w asfalt, krzyczał "co ja zrobiłem" – przekazali świadkowie zdarzenia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Adam Małysz pilnie zaapelował do wszystkich Polaków. Chodzi o sprawę życia i zdrowia
  2. Wizje Jackowskiego są straszne. Ale widok jego kuchni onieśmiela, klasa sama w sobie
  3. Koszmar, wiemy, którzy konkretnie emeryci mają stracić część pieniędzy. Wypłynęły szczegóły dotyczące tzw. czternastki
  4. Bardzo ważna wiadomość dla posiadaczy kart bankomatowych. Ogromna zmiana
  5. Zagrożenie jest bardzo duże, służby są w gotowości. Wizja jest druzgocąca
  6. GIS pilnie wycofuje olej. Pod żadnym pozorem go nie spożywaj, może być niebezpieczny

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News