Dom chłopiec sąsiadka
Screen CBS Boston
Klaudia Bochenek - 19 Maja 2020

3-latek obserwował dom sąsiadki, jeden szczegół go zaniepokoił. Nikt nie przewidział tego, co działo się w środku

Dom sąsiadki znajdował się naprzeciwko domu, który zamieszkiwał 3-letni chłopiec wraz z rodzicami. Maluch pewnego dnia zauważył coś niepokojącego i postanowił zareagować. Nikt wcześniej nie zwrócił na to uwagi. Ostatecznie trzeba było powiadomić odpowiednie służby.

Chłopiec obserwował dom sąsiadki, w końcu postanowił zadzwonić do drzwi. Niedługo później drzwi sforsowała policja.

3-latek mocno się zaniepokoił, powiedział o wszystkim rodzicom

Eyas Tran ma 3 latka i już został ogłoszony lokalnym bohaterem. Znalazł sobie hobby - uwielbiał rozwozić gazety swoim sąsiadom, a ci czasem dawali mu coś słodkiego lub zapraszali na pogawędkę. Chłopiec upatrzył sobie też swoją ulubioną sąsiadkę, Peggy. Była to starsza kobieta, która od dawna mieszkała sama. Eyas podczas rozwożenia kolejnych gazet zauważył, że coś jest nie tak.

Media obiegły informacje o śmierci zasłużonego lekarzaTragiczne wiadomości, zmarł słynny lekarz. By walczyć z epidemią, przełożył emeryturęCzytaj dalej

Mama Eyasa w późniejszych wywiadach mówiła, że ona oraz jej syn traktują Peggy jak rodzinę. Nic dziwnego, że chłopiec zaczął się niepokoić - gazety sprzed 3 dni leżały nadal przy drzwiach sąsiadki, a kiedy 3-latek zadzwonił do drzwi, nikt mu nie otworzył. Zasmucił się i opowiedział o wszystkim mamie. Ta zadzwoniła na znany jej numer telefonu, ale nikt nie odbierał. Sąsiadka nie mogła też nigdzie wyjechać, ponieważ jej samochód stał w garażu. W końcu rodzina postanowiła zawiadomić policję i powiedzieć o swoich obawach.

Dom stał się niejako więzieniem dla starszej kobiety

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek pokazała, jak urządziła pokoik. Luksus bije po oczachCzytaj dalej

Kiedy policjanci przyjechali na miejsce, również nie mogli wejść do środka. Z pomocą specjalistów musieli sforsować drzwi - kiedy obeszli cały dom od środka okazało się, że starsza kobieta utknęła w piwnicy. Wszystko przez to, że drzwi od pomieszczenia zamknęły się za Peggy i nie mogła otworzyć ich od środka. Gdyby nie 3-latek, sąsiadka mogłaby tam umrzeć i nikt by się nawet nie zorientował.

Dzisiaj grzeje:

1. Do kiedy trzeba będzie nosić maseczki? Szumowski odpowiedział, padł konkretny termin
2. Pod Kościelcem znaleziono ciało kobiety. Dramatyczne szczegóły śmierci

Peggy została natychmiast zabrana do szpitala, ale oprócz ogromnego głodu i pragnienia nic jej się nie dolegało.

- Naprawdę dziękujemy temu młodemu chłopcu za jego reakcję i powiadomienie swoich rodziców. Chcemy po prostu powiedzieć wszystkim, by brali przykład z Eyasa, by interesowali się tym, co dzieje się u sąsiadów i wzajemnie się sobą opiekowali - mówił potem dla CBS News zastępca szefa policji, David Hobbs.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Codziennie umiera przez niego 33 Polaków. Pierwsze objawy raka jelita
  2. Reprezentant Polski miał porwać dziecko. Poważne oskarżenia wobec zawodnika
  3. Jeden z największych banków w Polsce przekazał zdumiewający komunikat. Nagła zmiana, nikt nie mógł jej przewidzieć
  4. Przez 32 lata szukała porwanego syna. Nagle w Dzień Matki dostała niebywałą wiadomość
  5. Po latach ujawniono, co się działo na planie "Czarnych chmur". Ciężko uwierzyć, wielkie poświęcenie aktora
  6. Eksperci z EFI podali piorunujące dane. Grzyby, jagody, orzechy czy zioła zbierane w lesie są warte miliardy

HoroskopMiesiąc urodzenia zdradza dominującą cechę charakteru. 3 z nich są wybitne, reszta może pozazdrościćCzytaj dalej

Źródło: Newsner

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News