Rodzina była przerażona, gdy dowiedziała się, co się dzieje na ich strychu. Wstrząsające odkrycie sprawi, że przejdą Wam ciarki po plecach

Rodzina była przerażona, gdy dowiedziała się, co się dzieje na ich strychu. Wstrząsające odkrycie sprawi, że przejdą Wam ciarki po plecach Źródło: Wikipedia/Marcin Handzel

Dom pewnej rodziny skrywał wielką tajemnicę. Domownicy nie mogli uwierzyć w to, co dzieje się tuż pod ich nosem, na strychu budynku. Okazało się, że sprawy nie da się rozwiązać bez pilnej interwencji policji.

Dom pewnej mieszkanki z Juliet w Tennesee został ostatnio niepodziewanie zaatakowany. Kobieta, wróciła wcześniej z pracy i dokonała wstrząsającego odkrycia. Nie wiedziała, co od dłuższego czasu dzieje się na strychu budynku, w którym mieszka. Rodzina prowadziła spokojne życie w mieście Mt. Juliet w stanie Tennesee. Nie spodziewali się tego co cały czas działo się na strychu. Do odkrycia tej tajemnicy doszło parę dni temu, gdy wcześniej z pracy wróciła matka. Po wejściu do przedpokoju ujrzała na szczycie schodów nieznanego mężczyznę. Wpadła w panikę, ale najpierw spróbowała go nakłonić do zejścia na dół i dobrowolnego opuszczenia posesji. Gdy to nie przyniosło skutku, zmuszona była wezwać policję. 

Dom skrywał wielką tajemnicę

Funkcjonariusze zareagowali bardzo szybko i w kilka minut pojawili się na miejscu. Wtedy nieznany chłopak uciekł na strych i próbował się tam zabarykadować. Zarzekał się, że nie opuści tego miejsca. Po krótkiej interwencji, udało się go schwytać i przewieźć do aresztu. Dopiero wtedy na jaw wyszło, że przebywał tam na prośbę 14-letniej córki kobiety. Włamywacz okazał się jej chłopakiem.

Włamywacz zamieszkał na strychu aby być bliżej swojej dziewczyny 

Okazało się, że chłopak już od kilku dni przebywał potajemnie w tym w domu. 18-letni Matthew C. Castroz zrobił sobie między dachem a stropem świetną kryjówkę. Podobno uczynił to aby być bliżej swojej 14-letniej ukochanej. Cała rodzina nie miała pojęcia, że cały czas tam przebywa. Wymykał się w nocy specjalnym przejściem, które prowadziło prosto do pokoju dziewczynki. Zgubiła go pewność siebie i przekonanie, że jest w budynku sam. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak informuje policja, nie jest to pierwsze włamanie chłopaka do tego domu. W maju bieżącego roku, matka 14-latki zastała go przed telewizorem, oglądającego dokumenty. Wtedy również wezwała policję, ale nie wniosła oskarżenia i Matthew szybko wyszedł z aresztu. Tym razem sprawa może nie skończyć się tak szybko. Nastolatka uciekła w trakcie zamieszania związanego z policją aby uniknąć konsekwencji swojego czynu, bowiem to ona ukrywała chłopaka, ponadto jest osobą nieletnią. 

fot. Twitter/FoxNashville

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agata Duda w USA! Pierwsza Dama wygląda olśniewająco! Przyćmiła Melanię Trump [ZDJĘCIA]
  2. Wiadomo, na co chorowała Irena Szewińska! Przyczyny śmierci legendarnej olimpijki są STRASZNE. Aż trudno w to uwierzyć
  3. Tak wygląda dom Justyny Żyły. Widok luksusowych wnętrz zwala z nóg
  4. Chylińska ukrywała to przed mediami. Największy rodzinny dramat gwiazdy
  5. Fatalne informacje dla Kurdej-Szatan. Gwiazdę czeka najgorsze
  6. Ogromny upał to pikuś przy tym, co czeka mieszkańców tych województw. IMGW podnosi pilny alarm przed zagrożeniem

Źródło: o2.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News