Mężczyzna znalazł w ogródku podejrzaną dziurę i włożył do niej palec. Popełnił straszliwy błąd

Mężczyzna znalazł w ogródku podejrzaną dziurę i włożył do niej palec. Popełnił straszliwy błąd Źródło: Imgur

Mężczyzna udał się za swój dom, do ogródka. Znalazł tam dziwną, wydrążoną dziurę, której pochodzenia nie potrafił ustalić. Zaryzykował i włożył tam palec, co okazało się fatalnym błędem.

Mężczyzna obchodząc swój dom zdecydowanie nie popisał się błyskotliwością. Żeby wiedzieć, że zarośnięta pajęczynami dziura to prawdopodobnie nora jakiegoś pająka, nie trzeba być geniuszem. Jednak w tym wypadku mężczyzna miał wyjątkowego pecha, bo w środku krył się gatunek, którego dla własnego zdrowia lepiej unikać.

Mężczyzna przez swój głupi pomysł mógł przypłacić życiem

Mężczyzna przed włożeniem tam palca zdecydował się zrobić dziurze zdjęcie u mieścić ją na Facebooku. Zamieścił również opis, w którym obiecał, że jeśli dostanie tysiąc polubień, to włoży tam palec. Internauci zdawali sobie sprawę, że musi być tam pająk, więc myśląc, że zagwarantują sobie niezły ubaw, zaczęli obdarowywać go polubieniami. Post uzbierał wymaganą przez autora ilość reakcji, a słowo już się rzekło.

Mężczyzna ostatecznie wziął duży łyk whisky na odwagę i zbliżył się do siedliska pająka. Nie był pewny czy leże było opuszczone, ale skoro już to obiecał, to zaryzykował. Ostatecznie nic się nie stało, ale jak się później okazało - ryzykował nie tylko kwaśną miną na widok pająka, ale nawet własnym życiem. Dziura była gniazdem Atraksa, najbardziej jadowitego pająka na świecie.

Okazało się, że dziura to dom jadowitego pająka

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Atraks występuje w Queensland oraz Nowej Południowej Walii w Australii. Pająk jest na tyle dużych rozmiarów, że jest w stanie kopać w ziemi, często też szyje sieci w szczelinach. Atakuje przy użyciu swoich głów, które mają taką siłę, że potrafią przebić ludzki paznokieć. Pajęczak atakuje człowieka tylko wtedy, kiedy czuje się przez niego zagrożony.

Dzisiaj grzeje: 1. Aleksandra Kwaśniewska się wygadała! Niechcący zdradziła wstydliwy sekret
2. Najpierw 14-letnia Dżessika współżyła z 2 chłopakami w szkolnej toalecie, ale później było już tylko gorzej. Rzeczy, które kazała zrobić Sebastianowi są po prostu straszne

Jad Atraksa zawiera delta-toksynę, która powoduje zaburzenia przepływu krwi, oraz generuje bardzo silny ból. Obecnie odnotowano aż 14 przypadków śmierci z powodu ukąszenia tego gatunku pająka. Siedem z ofiar było dziećmi. 

Źródło: Facebook

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media nie opisują dziś początków ich związku. Byłą i obecną żonę Strasburgera łączyła niespodziewana relacja
  2. Wielu Polaków straci dużo pieniędzy. Rząd położy łapę na twoich oszczędnościach
  3. Zdjęcia córki Zbigniewa Bońka trafiły do sieci. Jest najpiękniejszą blondynką świata
  4. Lata po śmierci Marii Czubaszek mąż ujawnił druzgocącą prawdę. Niestety, nie miała szans przeżyć operacji
  5. Porwał ją, jak miała 11 lat i gwałcił. Rodziła mu dzieci, a rzeczy, które w tym czasie robiła jego żona nie mieszczą się w głowie

Źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News