Turystka niebawem miała wracać do domu. Gdy obcy znaleźli ją na plaży, aż zamarli

Turystka niebawem miała wracać do domu. Gdy obcy znaleźli ją na plaży, aż zamarli Źródło: YouTube Sky News

Ukochany dom czekał na turystkę, która planowała do niego powrócić. Niestety nigdy nie było jej dane go więcej zobaczyć. Kiedy ją odnaleziono wszyscy byli w szoku.

Dom był miejscem, do którego turystka chciała wrócić po długiej wyprawie. Splot niefortunnych zdarzeń doprowadził do tego, że kobieta nigdy więcej go nie ujrzała. Osoby, które ją znalazły nie mogły uwierzyć własnym oczom.

Turystka planowała swój powrót

Nie da się ukryć, że dom to dla wielu nas upragnione miejsce. Niezależnie od tego jak fantastycznie może być podczas podróży, to własne cztery kąty sprawiają, że możemy poczuć się bezpiecznie i swobodnie. Dom to nie tylko budynek ale również azyl, w którym możemy zaznać spokoju i odzyskać siły. Turystka po swojej dalekiej podróży planowała wrócić w rodzinne strony. Niestety marzenia o powrocie zostały w tragiczny sposób przerwane.

Turystka opuściła lokum, w którym mieszkała w Szkocji. To miał być jej ostatni dzień w tym urokliwym kraju. W ojczyźnie czekał na nią jej dom, którego miała już nigdy nie ujrzeć. To, co się wydarzyło, może przyprawić o ciarki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dom, do którego nigdy nie dotarła

Turystka była 30-letnią obywatelką Szwecji. Po dłuższym czasie swoich wojaży postanowiła w końcu odwiedzić swój rodzinny dom. Niestety nie dotarła nawet do lotniska, na którym czekał na nią powrotny samolot. Przyczyny są niezwykle tajemnicze.

Kobieta została znaleziona na plaży, leżała twarzą do ziemi. Osoby, które ją odnalazły, nie miały złudzeń, że turystka nie żyła. Miała przy sobie portfel, paszport i bagaż. Sekcja zwłok wykazała, że w płucach kobiety znajdowała się woda. W związku z tym jej śmierć została uznana za utonięcie w wyniku samobójstwa. Rodzina, która otrzymała te informacje była zdruzgotana. Jednak po 15 latach od tych tragicznych wydarzeń, jej śmierć nadal nie daje wielu osobom spokoju.

Pojawiło się kilka teorii, które podają w wątpliwość uznanie jej śmierci za samobójstwo. W mediach społecznościowych można natknąć się na wiele sensacyjnych informacji o tym, że Annie Borjesson spotkał zupełnie inny los.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie do pomyślenia, okropny wypadek karetki. Ambulans przewrócił się na wózek z dzieckiem, zdjęcie wraku poraża
2. Polsat: uczestnik ”Pamiętników z wakacji” nie żyje? Miał popełnić samobójstwo kilka lat temu

Główne wątpliwości pojawiły się w momencie stwierdzenia licznych siniaków na jej ciele. Zdaniem niektórych niepokojące jest również to, że bagaż kobiety znajdował się bardzo blisko jej ciała. Część osób zakłada, że śmierć kobiety mogła mieć coś wspólnego z nielegalnym transferem więźniów przez CIA. Jednak najprawdopodobniej prawda na ten temat nigdy nie ujrzy światła dziennego. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czy koronawirusem można zarazić się od zwierząt domowych? Odpowiedzi udziela WHO
  2. Koniec sezonu skoków narciarskich. Zapadła oficjalna decyzja federacji
  3. Można się mocno zdziwić. Ujawniono prawdziwy wiek Małgorzaty Rozenek
  4. Polacy zrobią zakupy w Biedronce za darmo. Wiadomo, komu się uda
  5. Dantejskie sceny w przychodni. Mężczyzna nagle rzucił się na 2 bezbronne kobiety, stan jednej jest ciężki
  6. Właśnie teraz kapusta pekińska jest na wagę złota. Powinno się ją jeść na potęgę

Źródło: O2

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News