Poczuli brzydki zapach i zauważyli ciemną maź lejącą się po ścianach. Powód okazał się wstrząsający

Poczuli brzydki zapach i zauważyli ciemną maź lejącą się po ścianach. Powód okazał się wstrząsający Źródło: Twitter / piggyyazalea

Dom miał kilku lokatorów, pewnego dnia w jednym z mieszkań pojawiły się dziwne zacieki na ścianach. Ciemna maź wyciekała z sufitu, nikt nie miał pojęcia, czym naprawdę jest.

Dom zamieszkiwało kilkoro lokatorów, pewnego dnia w jednym z mieszkań pojawiły się na ścianach zacieki ciemnej mazi. Żaden specjalista nie był w stanie określić, czym jest ta śmierdząca substancja. Kiedy w końcu ustalono prawdę, wszyscy byli w szoku. Mężczyzna musiał natychmiast opuścić swoje lokum.

Dom był wielorodzinny, w budynku było kilka mieszkań

Allan Joel z Minneapolis w USA opisał całą sytuację na swoim Twitterze. W jego mieszkaniu od jakiegoś czasu unosił się brzydki zapach, którego źródła lokator nie był w stanie zlokalizować. Pewnego dnia po ścianach w jednym z pokoi zaczęła spływać dziwna ciemna maź. Chłopak wezwał administratora budynku, by ten sprawdził, co to za substancja.

- W moim mieszkaniu był ostatnio naprawdę brzydki zapach. Mieliśmy zacieki w łazience, więc gdy te ciemne smugi pojawiły się w salonie, wezwałem administrację budynku. Pracownicy nie mieli pojęcia, co to jest, nawet gdy zdjęli trochę tej substancji ze ściany. Poszli sprawdzić mieszkanie sąsiada na górze, czy u niego nie ma problemów - napisał mężczyzna na Twitterze.

W mieszkaniu pojawiły się dziwne, śmierdzące zacieki

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że starszy mężczyzna zmarł około dwóch tygodni wcześniej w własnym mieszkaniu, a jego ciało zaczęło się rozkładać.

 - Mężczyzna zmarł we śnie. Jego ciało było już w znacznym stanie rozkładu, a krew razem z innymi substancjami z ciała wsiąknęła w podłogę i spłynęła do nas - poinformował Allan.

Dzisiaj grzeje: 1. Relacja świadków tragedii w Bukowinie Tatrzańskiej wyciska łzy. Smutne słowa, straszna sytuacja
2. Nie żyje mama z sześciorgiem dzieci, najmłodsze miało roczek. Okropna śmierć, nie mieli szans

Młody mężczyzna musiał opuścić swoje mieszkanie, które zostało dokładnie posprzątane i poddane dezynfekcji przez specjalistów. W wywiadzie dla lokalnych mediów chłopak podkreślił, jak ważne jest częste i regularne utrzymywanie kontaktu ze swoimi bliskimi. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl oszukuje wszystkich Polaków? W sklepach trwa ukrywana przed nami skandaliczna praktyka
  2. Do dzisiaj setki tysięcy Polaków muszą zapłacić 1400 złotych. Tylko nieliczni wymigają się od podwyżki
  3. Posępne informacje o Monice Zamachowskiej. Sprawa nie skończy się dobrze
  4. GIS ostrzega, pilnie wycofano ze sklepów popularny olej. Jego skład woła o pomstę do nieba
  5. Rodzina zainstalowała ukrytą kamerę, żeby obserwować opiekunkę 80-latki. Zobaczyli dantejskie sceny, serce się kraja

źródło: Fakt 24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News