Widzisz podobny znak obok swoich drzwi? Uwaga, policja ostrzega, możesz być w poważnym niebezpieczeństwie

Widzisz podobny znak obok swoich drzwi? Uwaga, policja ostrzega, możesz być w poważnym niebezpieczeństwie Źródło: ARKADIUSZ ZIOLEK East News

Twój dom może znajdować się w sporym niebezpieczeństwie. Zwróć uwagę, czy przy ścianie tuż obok drzwi nie znajdziesz konkretnych rysunków. Nie kuszą być one duże, jednak już ich sama obecność powinna być dla ciebie ostrzeżeniem. Znalazłeś się w naprawdę dużym niebezpieczeństwie. Relacja mieszkańców jednego z bloków może służyć jako dowód.

Dom często znajduje się na celowniku oszustów i złodziei, którzy prześcigają się w coraz nowych sposobach mających pozwolić im przywłaszczyć sobie rzeczy zgromadzone za drzwiami mieszkań. Niestety po raz kolejny wykazują się oni dużą dawką pomysłowości i najwyraźniej coraz prężniej działają w grupach. Sprawdź, czy przy twoich drzwiach nie zostawili tajnych znaków.

Dom oznaczony tymi znakami może stać się celem złodziei

Dom to miejsce, w którym chcemy czuć się bezpiecznie i gdzie trzymamy większość cennych rzeczy. Niestety złodzieje i oszuści maja tego pełną świadomość i niekiedy podejmują próby wtargnięcia do naszych domów i mieszkań w celu kradzieży. Jak się okazuje, popularność zyskuje nowy sposób - polega on na ścisłej współpracy. Reporter "Supere Epressu" odwiedził jeden z bloków na warszawskim Ursynowie, gdzie mieszkańcy z niepokojem zauważyli dziwne znaki przy swoich drzwiach oraz podejrzanych mężczyzn kręcących się w okolicy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Każdy dom może znaleźć się na celowniku, sprawdź czy ktoś narysował te znaki

Jak mówią mieszkańcy na ścianach zaczęły pojawiać się znaki, głównie "x" oraz "∞". Kilka osób było świadkiem, jak z bloku wychodzili mężczyźni z dużymi torbami, a jedna z kobiet przyznała, że ktoś naciskał klamkę jej drzwi. Dom przestał być dla nich bezpiecznym miejscem i z drżeniem serca go opuszczają, martwiąc się tym, co zastaną, kiedy wrócą. 

- Raz ktoś pukał, a jak otworzyłam, to nikogo nie było. Chodzili po balkonach, potem się uspokoiło. Teraz czas wakacyjny. Był zuchwały człowiek, który biegł z góry i jakby chciał mnie i córkę zaczepić. Bałam się i musieliśmy uważać - mówiła w rozmowie z reporterem "Super Expressu" pani Maria Kowalska mieszkająca w bloku na Ursynowie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wielka awaria w całej Polsce. Miliony osób bez jakiegokolwiek dostępu
2. Ministerstwo Zdrowia potwierdza, będzie nowe prawo. Dotknie wszystkich Polaków

3. Objawy nowotworów widoczne gołym okiem. Gdy je zauważysz, nie ma czasu do stracenia

Policja wcześniej nie miała informacji o tych zdarzeniach

Reporter, który rozmawiał z mieszkańcami bloku pokrytego tajnymi znakami złodziei, zdecydował się poprosić o komentarz lokalny posterunek policji. Z jego ustaleń wynika, że nikt nie zgłaszał funkcjonariuszom podobnych sytuacji i nie byli oni świadomi nowego niebezpieczeństwa oraz metody stosowanej przez złodziei. Sierż. sztab. Joanna Szulc, z Komendy Rejonowej Policji na Ursynowie obiecała, że zgłosi swoim przełożonym, że konieczne jest zwiększenie patroli w tamtejszych okolicach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Łukasz Szumowski zapowiada ogromne zmiany dla Polaków. Mają wejść w życie jeszcze w tym miesiącu
  2. Nie żyje młodziutki gwiazdor. Miał zaledwie 17 lat, zginął w tragicznych okolicznościach
  3. Potwierdzono zakażenia w Biedronce. Sieć sklepów natychmiastowo wydała komunikat
  4. Bardzo smutna wiadomość. Stanisław Dąbrowski nie żyje
  5. Powiat jest zdziesiątkowany. Kilka tysięcy osób w jednym miejscu na kwarantannie
  6. Trwoga na urlopie. Sanepid poszukuje osób, które były w popularnym miejscu, potwierdzono zakażenie kobiety
  7. Wyższe opłaty za abonament. Znamy kary dla niepłacących, za jeden odbiornik setki złotych
  8. Każdy zna Macieja Stuhra, a kim jest jego żona? W internecie pokazuje zdjęcia obłędnych potraw
  9. Nie żyje Krystyna Lipińska-Raczek. Rodzinna tragedia, nic nie dało się zrobić

Źródło: Super Express

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News