Bandyci chcieli okraść mężczyznę. Gdy otworzyli dom, czekała ich przykra niespodzianka, natychmiast zaczęli uciekać

Bandyci chcieli okraść mężczyznę. Gdy otworzyli dom, czekała ich przykra niespodzianka, natychmiast zaczęli uciekać Źródło: Pixabay / Nenad Maric

Dom, który stworzył dla swoich psów Robert McGowan, okazał się czymś, na co zwierzaki musiały przez lata czekać w schronisku. Po tym, jak mężczyzna uratował swoje ukochane pitbulle, te w niezwykły sposób mu się odwdzięczyły. Czworonogi były bowiem na posterunku podczas włamania na posesję właściciela.

Dom i kochająca rodzina były przez długi czas czynnikami, których brakowało dwóm pitbullom - Ellabelle i Ladybug. Ostatecznie psiaki ze schroniska wyciągnął na szczęście Robert McGowan. Mężczyzna stworzył dla nich bezpieczne środowisko, w którym na nowo otworzyły się na człowieka. Wówczas nie spodziewał się zapewne, że czworonogi kiedyś uratują jego zdrowie i dobytek.

Dom i właściciel uratowani przez dwa pitbulle

Pewnego dnia mężczyzna spędzał czas w garażu, reperując swój samochód. Niespodziewanie napadło go kilku bandytów, którzy najpierw poważnie go pobili, a później zażądali kluczyków do pojazdu. McGowan zachował na tyle zimnej krwi, aby powiedzieć, że złodzieje znajdą je w domu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gdy tylko jeden z przestępców otworzył drzwi, z budynku wybiegły oba pitbulle. Psy poważnie wystraszyły złodziei swoim szczekaniem oraz warczeniem. Jeden z nich zaczął także gonić bandytów. Mężczyźni natychmiast uciekli z garażu McGowana, bez wątpienia nie spodziewając się podobnych zdarzeń.

Niezwykła historia adoptowanych czworonogów

Dzisiaj grzeje: 1. Nie chcieli wpuścić jej na pokład. Wszystko przez jej koszulkę, płonęła ze wstydu
2. Synowa Katarzyny Dowbor przerwała milczenie. Niestety, przekazała posępną wiadomość

Chociaż właściciel pitbulli wyszedł z napadu w nie najlepszym stanie, psy najpewniej uratowały mu życie. Ocaliły także jego majątek - uciekający w popłochu złodzieje w zasadzie nie zdążyli bowiem niczego zabrać. Opiekun zdecydował się opisać tę historię w sieci, aby udowodnić, w jak wspaniały sposób psy mogą odwdzięczyć się za przygarnięcie ich pod swój dach, a także zapewnienie miłości oraz opieki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawnił druzgocące zdjęcia jedzenia z Biedronki. Widać co wycieka, potraktowali go strasznie
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Dagmara skrzywdziła wiele kobiet, trafiła do więzienia. Słowa prokuratora mówią same za siebie, nawet po latach budzą oburzenie
  4. Kultowy schabowy zniknie z polskich stołów? Kuriozalny powód, Polacy obejdą się smakiem
  5. Przekazujemy wyrazy współczucia. Smutne zdarzenie spotkało profesora Jana Miodka

Źródło: Wamiz

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News