Krwawa masakra na Dolnym Śląsku. Szaleniec zaatakował

Krwawa masakra na Dolnym Śląsku. Szaleniec zaatakował

Dolny Śląsk zwrócił właśnie oczy w stronę Sądu Okręgowego w Świdnicy, gdzie zapadł wyrok w niezwykle kontrowersyjnej sprawie. Młody mężczyzna z niewyobrażalnym okrucieństwem zabił swoją dziewczynę, zadając jej około 100 ciosów nożem. Kiedy złamał pierwsze ostrze, zdecydował się użyć drugiego.

Kamil M. oraz Ola B. wyglądali na kochającą się, zgraną parę. Chociaż ich charaktery ponoć się różniły, partnerzy mieli doskonale się dogadywać.

Dolny Śląsk: mężczyzna zadał swojej dziewczynie 100 ciosów nożem

Nie wiadomo więc, dlaczego 20-latek zdecydował się ze szczególnym okrucieństwem zamordować swoją dziewczynę. W czasie trwania śledztwa nie zdecydował się ujawnić motywu, który pchnął go do tego wstrząsającego morderstwa. Do tragedii doszło 9 stycznia 2017 roku w Ząbkowicach Śląskich. Zakochani mieli nieco się pokłócić, być może nawet rozstać. Wyprowadzony z równowagi M. dopuścił się więc niestety szokującego okrucieństwa. Później sam zgłosił się na policję, szczerze wyznając, co zrobił. - W pewnym momencie, bez słowa, poszedłem do kuchni. Z suszarki wziąłem nóż, wróciłem do pokoju i zadałem jej pierwszy cios w gardło. Następnie zacząłem jej zadawać ciosy w okolice brzucha, klatki piersiowej oraz głowy. Ona krzyczała: „Co ty robisz?!”, a potem: „Pomocy!” - ujawnił sam skazany.

Co ujawniło śledztwo? Szokujące fakty w sprawie

Jak ustalili śledczy, M. zadał dziewczynie łącznie około 100 ciosów. Uderzał w różne miejsca, w niektóre nawet kilkukrotnie. Nie był pijany ani pod wpływem narkotyków, a biegli uznali go za poczytalnego. Sąd skazał więc mężczyznę na karę dożywotniego pozbawienia wolności. Chociaż wyrok nie jest prawomocny, skazany nie będzie się raczej od niego odwoływał, gdyż sam prosił, aby go zamknięto. - Wysoki Sądzie, ja jako człowiek czuję się naprawdę niebezpieczny i proszę o całkowite odizolowanie mnie - stwierdził młody mężczyzna przed świdnickim sądem.ZOBACZ TAKŻE:
  1. B. mąż Marty Kaczyńskiej jest ciężko chory. Sąd zabrania mu się leczyć za granicą
  2. Polska 2018: Dostał ataku padaczki, przechodnie próbowali wypędzić demona
  3. Kierowca vana przez 80 metrów taranował ludzi! 7 osób nie żyje, reszta walczy o życie
  4. Dziennikarze TVP brutalnie pobici podczas wywiadu. Policja zatrzymała jedną osobę
Następny artykuł