Mamy to! Jest DOKŁADNY przebieg koszmaru w Poznaniu

Mamy to! Jest DOKŁADNY przebieg koszmaru w Poznaniu

Pojawiają się coraz bardziej szokujące informacje na temat przebiegu koszmarnych wydarzeń z Wielkopolski. Wreszcie wiemy, co dokładnie się tam działo. Wybuch w Poznaniu wstrząsnął Polską.

Na jaw wychodzą kolejne szczegóły strasznych wydarzeń z Poznania.

Zemścił się za zdradę żony

ZOBACZ TAKŻE: Wiadomo, kto zabił kobietę z Poznania. Na jej czole wyrył nożem przyczynę zbrodni Mężczyzna, który zamordował swoją żonę w ramach zemsty za zdradę chciał popełnić samobójstwo. W tym celu odkręcił kurki z gazem. Jednak okazało się, że zamiast siebie zabił i ranił wielu przypadkowych mieszkańców kamienicy. - Do zawalenia się kamienicy w Poznaniu doszło prawdopodobnie po tym, jak mężczyzna, który zamordował jedną z jej mieszkanek, próbował popełnić samobójstwo i odkręcił kurki z gazem - poinformował PAP.

Wybuch w Poznaniu pozbawił życia i ranił niewinne osoby

ZOBACZ TAKŻE: Najpierw zamieszki teraz eksplozja aut! Gorąco w Warszawie Żona sprawcy planowała w niedzielę wylecieć z Anglii. Nie było jej to jednak dane. Brutalny mąż kobiety zmasakrował jej ciało, odciął głowę, a na czole wyrył nożem napis: "za zdradę". Następnie chciał popełnić samobójstwo i odkręcił kurki z gazem. Niedoszły samobójca przeżywa w szpitalu. Poraża jednak to, że jego skrajnie emocjonalna reakcja doprowadziła do tego, iż wskutek wybuchu, który spowodował zabrał życie 4 niewinnym osobom a ranił ponad 20. Źródło: wiadomosci.gazeta.pl Następny artykuł