Mariusz Pudzianowski, choć jest znaną postacią, nie sprawdził się w roli jurora telewizyjnego show. Widzowie wydali werdykt – kulturysta powinien skupić się na sporcie.

Pierwszy sezon The Brain. Genialny umysł cieszył się dużą oglądalnością. Już niebawem na antenie Polsatu będziemy mogli obejrzeć kolejny. Tym razem jednak nie zobaczymy w nim Mariusza Pudzianowskiego. Strongman nie sprawdził się w roli prowadzącego.

 – Producenci doszli do wniosku, że Mariusz nie budził wśród widzów większych emocji. Nie wnosił też do programu humoru, którego od niego oczekiwano. Przyszedł czas na nową krew – przywołuje swojego informatora Fakt.

Osobą, która w opinii producentów ma szansę wykazać się lepszym poczuciem humoru jest Remigiusz Wierzgoń. 21-letni youtuber, znany pod pseudonimem ReZigiusz, od 8 lat zajmuje się testowaniem gier.

 – Jest to nietypowy program jak na polskie realia, który na własne oczy pozwala nam zobaczyć to, co wydaje się niemożliwe. Niepowtarzalne zdolności i odwaga uczestników do podążenia inną od wszystkich ścieżką jest mi tak naprawdę bliska. Gdy 8 lat temu zaczynałem przygodę z YouTubem nie było to jeszcze popularne, a ludzie widząc nastolatka mówiącego w plenerze do kamery po prostu się śmiali. Było to wtedy coś nietypowego, ale na tyle, by zaciekawiać wszystkich dookoła – skomentował ofertę pracy Wierzgoń.

ZOBACZ TAKŻE

https://www.youtube.com/watch?v=1CuF_GBTFOQ

Zobacz również