Kiedy Doda opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z jednym z najbardziej popularnych polskich reżyserów, Romanem Polańskim, w internecie zawrzało. Fani piosenkarki od razu zwrócili uwagę na napis na jej koszulce – „Wszyscy powinniśmy być feministami”, który według wielu z nich kłócił się z postawą artysty oskarżonego o gwałt na 13-latce.

Doda podczas swojego wyjazdu do Cannes czynnie udzielała się na swoich kontach na portalach społecznościowych. Publikowała zdjęcia kreacji oraz pozowała z osobami, które udało jej się tam poznać. Jedną z nich okazał się bardzo znany i ceniony na całym świecie polski reżyser, Roman Polański. Piosenkarka na fotografii z nim ma jednak na sobie koszulkę z napisem „Wszyscy powinniśmy być feministami”, która wywołała prawdziwą burzę w internecie, nie tylko w Polsce ale również na świecie.

„Gdyby Dior wiedział, obok kogo usiądzie T-shirt jego kolekcji, zaśmiałby się pod nosem. Mistrzowskie połączenie” – napisała pod zdjęciem sama Doda. Fani potraktowali jednak sprawę dużo bardziej poważnie, wielokrotnie przypominając szczegóły czynu, którego wiele lat temu dopuścić się miał reżyser. Fotografia szybko stała się więc bardzo popularna i szeroko omawiana przez dziennikarzy oraz internautów na całym świecie. Sam Polański nie odniósł się w żaden sposób do ich komentarzy.

...

Zobacz również

Fot. Instagram