Doda zostanie mamą?! Przełom w życiu artystki

Doda zostanie mamą?! Przełom w życiu artystki Źródło: fot. youtube.com/Plejada

Informacja o tym, że Doda może już niedługo zostać mamą, błyskawicznie dotarła do mediów w całym kraju. Piosenkarka, która niedawno wzięła ślub w wypadku zajścia w ciążę i urodzenia potomstwa, może liczyć na pełne wsparcie swojej rodziny. Artystka marzy o dzieciach, kiedy więc przyjdzie dla niej czas na urlop macierzyński?

W życiu Doroty Rabczewskiej było już wielu mężczyzn, żaden jednak nie był odpowiednim materiałem na ojca. Teraz po ślubie z Emilem Stępniem, szansę na ciąże stają się coraz bardziej realne. Ślub ze Stępniem, który do niedawna był oficjalnie jedynie przyjacielem Dody, nieoczekiwanie został jej mężem. Wielka, ukrywana miłość, stała się nagle tematem numer jeden w mediach. Doda marzy o dziecku, a nowy partner życiowy może spełnić to pragnienie. Tak więc, czy artystka zostanie mamą? Wiele na to wskazuje!

Doda zostanie mamą?

Rodzice wokalistki, którzy bardzo ją wspierają, są zachwyceni, nowym partnerem, który jest według nich dobrym materiałem na ojca ich wnuków. Wanda i Paweł Rabczewscy są nawet gotowi przenieść się do Warszawy, by tam wspierać ich córkę i pomagać w wychowaniu jej dziecka. Choć oboje zawsze pragnęli mieć wnuczęta, nigdy nie skłaniali córki do macierzyństwa. Wynikało to z ich stosunków z jej partnerami. Teraz jednak sytuacja jest całkowicie odmienna. - Mama Dody jest zachwycona świeżo upieczonym zięciem i z niedowierzaniem przygląda się temu, jak otoczył opieką jej córkę. To bardzo bogaty człowiek, życzenie Dorotki jest dla niego rozkazem. Ona może nawet śmiało rezygnować z kariery, bo Emil zapewni jej życie w luksusie - powiedziała magazynowi "Na żywo" przyjaciółka Rabczewskiej. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.
ZOBACZ TAKŻE:
  1. Radwańska przeżywa koszmar. Pierwsza taka sytuacja w jej życiu od 12 lat
  2. Ogromne problemy księcia Harry’ego. Tajemnicza kobieta chce zniszczyć jego ślub
  3. Tyszkiewicz wróci do „Tańca z Gwiazdami”?! Jest komentarz
źródło: pomponik.pl Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News