Bez nazwy-1
youtube/screen/Magazyn Gala
Patryk Korzec - 21 Grudnia 2018

Doda zostanie mamą? Mamy komentarz piosenkarki

Doda uchodzi za najbardziej barwną i kontrowersyjną postać polskiej sceny muzycznej oraz show-biznesu. Gwiazda uwielbia zaskakiwać kuszącymi kreacjami oraz odważnymi wypowiedziami. W ostatnim czasie wokalistka zdecydowanie się jednak uspokoiła, a teraz postanowiła odpowiedzieć na najczęściej zadawane jej w mediach pytanie. 

Doda zyskała niesamowitą popularność dzięki dołączeniu do zespołu Virgin, z którym stała się najbardziej rozpoznawalną artystką polskiej muzyki. Kobieta w dużym stopniu budowała swoją markę na odważnych strojach oraz kontrowersyjnych wypowiedziach, w których nie bała się poruszać również kwestii osobistych. Chętnie dzieliła się w mediach swoim życiem prywatnym, bez skrupułów komentowała poczynania swoich partnerów i innych bliskich jej postaci, jednak w ostatnim czasie całkowicie zmieniła swoje podejście do życia. Już nie szokuje plotkami, rzadko otwarcie krytykuje inne celebrytki, znalazła również stałego partnera, którego bardzo kocha. Teraz zgodziła się więc skomentować również jedną z najbardziej interesujących spraw i odpowiedzieć na nurtujące wszystkich fanów pytanie - czy Doda zostanie mamą?

Czy Doda zostanie mamą?

Temat ciąży piosenkarki oraz tego, dlaczego nie ma dzieci, poruszany był we wszystkich polskich mediach już wielokrotnie. Młoda, atrakcyjna kobieta do tej pory nie znalazła mężczyzny, z którym chciałaby mieć dziecko, jednak teraz sytuacja diametralnie się zmieniła. Powrócono więc także do pytań o potomka. Doda wielokrotnie podkreślała, że jej związek z Emilem Stępniem jest doskonały i spełnia wszystkie jej wymagania. Fani nie przestają się więc zastanawiać, dlaczego para wciąż nie podjęła decyzji o potomku. "Kozaczek" postanowił zapytać ją, czy w związku z poukładaniem sobie życia osobistego myśli o powiększeniu rodziny. - Nie, nie myślałam o tym - szybko ucięła temat gwiazda.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Zmarli w 2018 rokuKora i inni, których pożegnaliśmy w 2018. Pozostaną w naszych sercach!Czytaj dalej

Doda i Emil Stępień - para idealna?

Związek Dody ze Stępniem powszechnie uważa się w mediach za idealny. Obydwoje darzą się ogromnym uczuciem, wypowiadają się na swój temat w samych superlatywach i są dla siebie ogromnym wsparciem. Być może jednak jest jeszcze za wcześnie na tak poważny krok jak dziecko. Ich ślub bowiem miał miejsce zaledwie kilka miesięcy temu, a wokalistka stara się skupiać przede wszystkim na rozwoju owocnej kariery. Powszechnie wiadomo, że Doda miała przed Emilem wielu partnerów, z czym zresztą nigdy się nie kryła. Najgłośniej było o jej małżeństwie z Radosławem Majdanem, z którym rozwiodła się w maju 2008 roku oraz wielkiej miłości, jaka połączyła ją z Adamem Darskim, jednak i ta historia nie potrwała długo. Wydaje się, że związek ze Stępniem może być czymś więcej. Na potomka artystki jednak fani będą musieli jeszcze trochę poczekać.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kim jest mąż Joanny Krupy? Znalazła miłość za granicą
  2. Dla gwiazdy Polsatu to koniec. Została sama jak palec
  3. Smutne doniesienia o gwieździe Rodzinki.pl. Ogromnie przykra sytuacja
  4. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  5. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gdy internauci to odkryli, złapali się za głowy
Kinga RusinKinga Rusin i sekrety jej urody. Nie zgadniecie, od czego zaczyna dzień!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News