Dramat Dody! Artystka stała się ofiarą, nie może się z tym pogodzić

Dramat Dody! Artystka stała się ofiarą, nie może się z tym pogodzić

W internecie pseudo zbiórki charytatywne wyrastają jak grzyby po deszczu. Wiele osób chcących wspomóc jakiś szczytny cel zostało oszukanych i zasiliło konta bezdusznych naciągaczy. Jak się okazało, sama Doda przyznała, że została tak oszukana.

W internecie jesteśmy non stop atakowani przez kolejne zbiórki charytatywne, z których bije chwytająca za serce tragiczna historia oraz prośba o wsparcie finansowe lub udostępnienie w mediach społecznościowych. Jednak ich ilość, która trafia do przeciętnego Polaka, to nic w porównaniu z tym ile takich wiadomości otrzymują polskie gwiazdy. W jednym z ostatnich wywiadów Doda przyznała, że już kilkukrotnie uległa emocjom, co przypłaciła stratą pokaźnej sumy pieniędzy.

Doda oszukana

Piosenkarka znana jest z udzielania się w działalności charytatywnej, jednak jak się okazało, nie każda jej wpłata zasiliła odpowiednie konto. Gwiazda przyznała się, że bywała już oszukiwana, gdy chciała wspomóc szczytny cel. Jedną z takich zbiórek była ta zorganizowana dla dziecka znanego polskiego alpinisty Tomasza Mackiewicza. - Zostałam kilka razu oszukana. Uważam, że to powinno być bardzo surowo karane, ponieważ zazwyczaj ludzie mają takie porywy serca masowo raz. (...) Dla mnie jest to spowodowanie strasznych szkód zdrowotnych. Nawet śmierci czasami - powiedziała Doda w wywiadzie dla plejada.pl. Nie jest to jednak jedyna sytuacja, gdy Doda była oszukana, takich przypadków było znacznie więcej podczas trwania jej kariery. Wielu internautów jest w szoku, ponieważ dla nich jest niewyobrażalne, aby ludzie byli na tyle pozbawieni uczuć, aby chcieć się wzbogacić udając zbiórkę charytatywną. Piosenkarka jednak uczy się na swoich błędach i teraz gdy chce się zaangażować, aby wspomóc taką zbiórkę, stara się prześwietlić, na czyje konto trafiają pieniądze. Jej historia powinna być ostrzeżeniem dla wielu Polaków, którzy również biorą udział w takich zbiórkach, ponieważ tysiące z nich mogło paść ofiarą taki oszustów.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Co się dzieje w PiS? Wszystkie spotkania nagle odwołane
  2. Gwiazda TVN w ciężkiej żałobie. Pożegnała najbliższą osobę
  3. Styl gwiazd – Małgorzata Kożuchowska
źródło: plejada.pl Następny artykuł