Doda stanie przed sądem.
Screenshot z youtube.com/Plejada
Mateusz Nieścierowicz - 17 Maja 2019

To, o czym wcześniej wiedzieliśmy, to wierzchołek góry lodowej. Doda znów stanie przed sądem

Doda w ostatnim czasie dostarcza coraz większej dawki negatywnych emocji swoim fanom. Ostatnio zamarli, gdy dowiedzieli się o jej wypadku samochodowym, który koniec końców okazał się żartem wokalistki. Teraz wyszła na jaw kolejna kontrowersja, bowiem media donoszą, że piosenkarka niedługo stanie przed sądem.

Doda trafi do sądu, o czym poinformowały media. Wygląda na to, że sprawa tym razem jest naprawdę poważna. Chodzi o historię z przeszłości wokalistki, która trwała niespełna rok. Zapoznaliśmy się z szokującymi szczegółami.

Katarzyna DowborRodzina Katarzyny Dowbor ponownie się powiększy? Sensacyjne doniesienia tablodiówCzytaj dalej

Doda ma kompromitujące seks taśmy byłego partnera?

Dorota Rabczewska miała w swoim życiu bardzo wielu partnerów. Nie ze wszystkimi zakończyła relację w przyjaźni. Niektórzy partnerzy dalej kryją do niej urazę - i vice versa.

Tym razem jej kolejna rozprawa sądowa, jak podaje "Pomponik", związana jest z Emilem Haidarem, z którym Doda była przez chwilę nawet zaręczona. Ich związek jednak nieoczekiwanie zakończył się, o czym artystka poinformowała na swoich mediach społecznościowych.

Jak donosi źródło, Doda ponoć jest w posiadaniu upokarzających seks taśm, o których istnieniu Haidar wolałby zapomnieć. Według "Pomponika" Rabczewska szantażuje go nimi, aby Emil się wystraszył i aby ostatecznie ich sądowa batalia zakończyła się na korzyść wokalistki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

EurowizjaEurowizja nie dla Polaków? Nasza historia nie powalaCzytaj dalej

Rabczewska nie boi się stanąć przed sądem

Doda jest spokojna i z niecierpliwością oczekuje kolejnej rozprawy. Twierdzi, że media znają bardzo niewiele szczegółów. Sprawa jest o wiele bardziej skomplikowana. Doda wierzy, że sąd pomoże jej oczyścić wizerunek związany z tą trudną sprawą.

- (...) Będą wychodziły nowe fakty. Tylko wierzchołek góry lodowej jest znany mediom. Cieszę się, że sąd spojrzy na to obiektywnie. Jak na razie tak nie jest, bo wszyscy trzymają stronę tylko jego - wyznała dla "Pomponika".

Być może faktycznie kolejna rozprawa pomoże zakończyć ich spór, który ciągnie się od bardzo wielu lat. Z pewnością sytuacja dla obojga nie jest zbyt komfortowa. Ich dobre imię ucierpiało z powodu mediów, co z pewnością da się odczuć na social mediach - szczególnie u Dody.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat Kingi Rusin! Gwiazda TVN totalnie się wtedy załamała. Jej wyznanie doprowadzi was do płaczu
  2. Jak mieszka Majka Jeżowska? Dorota Szelągowska złapałaby się za głowę, a Katarzyna Dowbor uciekłaby w popłochu
  3. Tragiczna wizja Jackowskiego. Ostrzega, że Polacy mają duży problem, najbliższe miesiące mają być koszmarem
  4. Dziś miliony widzów włączą TVN. Telewizja pokaże film Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu"
  5. Odbierze wam mowę. Właśnie ujawniono PRAWDZIWY powód rozstania Meghan Markle z pierwszym mężem
  6. Smutne wiadomości obiegły rano polskie media. Nie żyje wielki artysta, który na zawsze zapisał się w historii

Agnieszka KotulankaAgnieszka Kotulanka miała swoje sekrety. Bolesne i wstydliwe fakty z życia aktorkiCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News