Doda znów atakuje Rozenek! Ale ją upokorzyła!

Doda znów atakuje Rozenek! Ale ją upokorzyła!

Doda ponownie atakuje Małgorzatę Rozenek-Majdan! Kobieta w jednym z wywiadów powiedziała, że mogłaby jej oddać ciuchy za darmo by nie musiała dalej kopiować wizerunku piosenkarki. Po tej zniewadze w internecie zawrzało!

Doda od dawna jest znana ze swojego kontrowersyjnego zachowania. Gwiazda od zawsze nie bała się robić tego, co chce oraz mówić tego o myśli. Tym razem za skórę byłej wokalistce grupy "Virgin" zaszła Małgorzata Rozenek-Majdan - czyli obecna żona jej byłego męża.

Doda i jej ubrania

Doda zauważyła to, na co od dłuższego czasu zwracają uwagę wszyscy internauci - że obecna żona Radka Majdana dość mocno upodobniła się stylem do znanej piosenkarki. W trakcie ostatniego wywiadu Doda stwierdziła, że Rozenek mogłaby za darmo otrzymywać ubrania po niej i nie musiałaby kopiować jej wizerunku, poszukując podobnych ubrań w sklepach. Piosenkarka dodała, że jest w stanie kolegować się z każdym, kto jest szczerą oraz otwartą osobą. Nie jest w stanie stwierdzić, jaka jest obecna żona Majdana gdyż jej nie zna. Artystka podkreśla jednak, że jest jej przykro iż jej były mąż stracił swoją tożsamość przez spotykanie się z Rozenek.

Wojna na wiele frontów wyniszcza Rozenek

"Perfekcyjna Pani Domu" ostatnio jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Gwiazda w ostatnim czasie stoczyła wojnę z Kubą Wojewódzkim, Renatą Kaczoruk oraz Joanną Krupą. Jednak teraz media są zszokowane wojnami, jakie kobieta toczy z Dorotą Rabczewską oraz Kingą Rusin. Na skutek takiej działalności, Rozenek jest posądzana o bycie niezwykle konfliktową osobą. Zdaniem wielu, gwiazda żywi się medialną wojną i czerpie garściami z zamieszania wokół siebie. Co o zachowaniu gwiazdy sądzą internauci? Wielu z nich jest znudzonych wojnami toczonymi przez Rozenek i uważają, że takie sztuczne tworzenie sensacji szybko wykończy celebrytkę. Z kolei o Dodzie, wielu piszących odnosi się z krytyką. Ich zdaniem, piosenkarka ma obsesję na punkcie nowej żony swojego byłego męża. W ich ocenie, nienawiść do Rozenek jest tak duża, że przekształca się wręcz w opętanie. Czy Rozenek odpowie na zniewagę? Tego nie wiemy. Gwiazda ostatnio błyskawicznie komentuje wszystkie uwagi pod swoim adresem. Teraz najprawdopodobniej będzie podobnie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wojna Justyny Żyły z Piotrem nabiera większego wymiaru! Batalia sądowa trwa
  2. Fani Barw Szczęścia są wściekli! Skrzywdzona bohaterka trafi do… więzienia?!
  3. Żona Cezarego Pazury zdecydowała się na dramatyczne wyznanie. Chodzi o jej córeczkę
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News