Zdjęcie Dody zmywającej naczynia to prawdziwy hit. Zobaczcie koniecznie, jak to robi

Zdjęcie Dody zmywającej naczynia to prawdziwy hit. Zobaczcie koniecznie, jak to robi Źródło: screen youtube.com/grabari.pl

Doda przechodzi ostatnio przez bardzo trudny okres w swoim życiu. Wokalistka wraz ze swoim mężem postanowili odwiedzić rodzinne strony. Jedno z jej ostatnich zdjęć podbija teraz Internet.

Doda już jakiś czas temu poinformowała wszystkich swoich fanów, że w jej rodzinie pojawił się nowotwór. Teraz już wiemy, że informacja ta dotyczyła jej taty, który przeszedł już operację i powoli wraca do siebie. Jednak jest to trudny czas dla całej jej rodziny. Z tego też względu Doda postanowiła wraz z mężem przyjechać do rodzinnego domu, aby wspomóc swoich rodziców w tych ciężkich chwilach.

Doda zmywa naczynia

Na profilu instagramowym wokalistki możemy znaleźć najróżniejsze zdjęcia oraz relacje, z których możemy poznać jej życie prywatne. Oczywiście teraz materiały ukazują przede wszystkim jej rodzinne strony. Na instastory piosenkarki ukazało się również kilka nagrań, w których mogliśmy zobaczyć mamę Dody.

Na jednym z zamieszczonych nagrań widzimy, jak mama Doroty - Wanda stoi przy zlewie i zmywa naczynia. Oczywiście jej córka musiała w tym momencie przedstawić swój komentarz i zapytała swoją mamę, jak się jej zmywa. Ta z uśmiechem odpowiedziała, że bardzo dobrze i podziękowała. Jednak dopiero potem nastąpił prawdziwy hit.

Na kolejnym nagraniu widzimy, że role się odmieniły i to właśnie Doda teraz stoi przy zlewie i uważnie zmywa. Oczywiście jej mama również nie mogła sobie odmówić przyjemności i podczas nagrywania zadała swojej córce to samo pytanie, które chwilę wcześniej sama usłyszała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Doroniu, a tobie jak się zmywa kochanie? - zapytała Wanda Rabczewska.

 - No bardzo śmieszne - odpowiedziała Doda.

 - No, trochę pomożesz mamie - dodaje mama wokalistki.

Nie da się ukryć, że obie panie bardzo dobrze czują się w swoim towarzystwie. Doda nie jednokrotnie podkreślała, że ze swoimi rodzicami ma bardzo dobry kontakt i łączy ich bardzo silna więź. Nie dziwi więc fakt, że celebrytka chce pomóc swoim rodzicom w ciężkich dla nich chwilach. Warto również wspomnieć, że pani Wanda również przeszła przez chorobę nowotworową, a wsparcie ze strony córki bez wątpienia jest dla niej nie lada pomocą i okazją do chwili odpoczynku. Takie zachowanie bez wątpienia jest godne pochwały.

Doda screen instagram.com

Doda instagram.com

  1. Pola Raksa ma prawie 80 lat. Kiedy zobaczycie jak DZIŚ wygląda, oszalejecie
  2. Kurdej-Szatan ZMIAŻDŻONA przez fanów. Nie zostawili na niej suchej nitki za TO zdjęcie: "Wyglądasz jak *****"
  3. TVN robi co może. Ale Polsat puści dzisiaj wieczorem tak hitowy film, że Polacy oszaleją
  4. TVP przekazało tragiczną informację. Nie żyje 60 osób, właśnie schwytano sprawcę
  5. Wiemy kiedy i dla kogo będzie 13 emerytura. Haniebne słowa Kaczyńskiego
  6. Burza nad Polską zamieniła się w koszmar. 6 osób nie żyje

 

źródło: Kozaczek

Następny artykuł