Zdjęcie Dody zmywającej naczynia to prawdziwy hit. Zobaczcie koniecznie, jak to robi

Zdjęcie Dody zmywającej naczynia to prawdziwy hit. Zobaczcie koniecznie, jak to robi Źródło: screen youtube.com/grabari.pl

Doda przechodzi ostatnio przez bardzo trudny okres w swoim życiu. Wokalistka wraz ze swoim mężem postanowili odwiedzić rodzinne strony. Jedno z jej ostatnich zdjęć podbija teraz Internet.

Doda już jakiś czas temu poinformowała wszystkich swoich fanów, że w jej rodzinie pojawił się nowotwór. Teraz już wiemy, że informacja ta dotyczyła jej taty, który przeszedł już operację i powoli wraca do siebie. Jednak jest to trudny czas dla całej jej rodziny. Z tego też względu Doda postanowiła wraz z mężem przyjechać do rodzinnego domu, aby wspomóc swoich rodziców w tych ciężkich chwilach.

Doda zmywa naczynia

Na profilu instagramowym wokalistki możemy znaleźć najróżniejsze zdjęcia oraz relacje, z których możemy poznać jej życie prywatne. Oczywiście teraz materiały ukazują przede wszystkim jej rodzinne strony. Na instastory piosenkarki ukazało się również kilka nagrań, w których mogliśmy zobaczyć mamę Dody.

Na jednym z zamieszczonych nagrań widzimy, jak mama Doroty - Wanda stoi przy zlewie i zmywa naczynia. Oczywiście jej córka musiała w tym momencie przedstawić swój komentarz i zapytała swoją mamę, jak się jej zmywa. Ta z uśmiechem odpowiedziała, że bardzo dobrze i podziękowała. Jednak dopiero potem nastąpił prawdziwy hit.

Na kolejnym nagraniu widzimy, że role się odmieniły i to właśnie Doda teraz stoi przy zlewie i uważnie zmywa. Oczywiście jej mama również nie mogła sobie odmówić przyjemności i podczas nagrywania zadała swojej córce to samo pytanie, które chwilę wcześniej sama usłyszała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Doroniu, a tobie jak się zmywa kochanie? - zapytała Wanda Rabczewska.

 - No bardzo śmieszne - odpowiedziała Doda.

 - No, trochę pomożesz mamie - dodaje mama wokalistki.

Nie da się ukryć, że obie panie bardzo dobrze czują się w swoim towarzystwie. Doda nie jednokrotnie podkreślała, że ze swoimi rodzicami ma bardzo dobry kontakt i łączy ich bardzo silna więź. Nie dziwi więc fakt, że celebrytka chce pomóc swoim rodzicom w ciężkich dla nich chwilach. Warto również wspomnieć, że pani Wanda również przeszła przez chorobę nowotworową, a wsparcie ze strony córki bez wątpienia jest dla niej nie lada pomocą i okazją do chwili odpoczynku. Takie zachowanie bez wątpienia jest godne pochwały.

Doda screen instagram.com

Doda instagram.com

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pola Raksa ma prawie 80 lat. Kiedy zobaczycie jak DZIŚ wygląda, oszalejecie
  2. Kurdej-Szatan ZMIAŻDŻONA przez fanów. Nie zostawili na niej suchej nitki za TO zdjęcie: "Wyglądasz jak *****"
  3. TVN robi co może. Ale Polsat puści dzisiaj wieczorem tak hitowy film, że Polacy oszaleją
  4. TVP przekazało tragiczną informację. Nie żyje 60 osób, właśnie schwytano sprawcę
  5. Wiemy kiedy i dla kogo będzie 13 emerytura. Haniebne słowa Kaczyńskiego
  6. Burza nad Polską zamieniła się w koszmar. 6 osób nie żyje

 

źródło: Kozaczek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News