Doda zgniotła jak kiepa Agnieszkę Szulim. Popłaczecie się ze śmiechu

Doda zgniotła jak kiepa Agnieszkę Szulim. Popłaczecie się ze śmiechu

Agnieszka Szulim już na samym początku pracy w TVN doprowadziła do skandalu i procesu sądowego, który zakończył się dopiero niedawno. Przed dwoma dniami stacja opublikowała oficjalne przeprosiny, których adresatem był tata Dody. Gwiazda skorzystała z tej okazji i dopiekła dziennikarce do tego stopnia, że wszystkim nam opadły szczęki.

Agnieszka Szulim przyszła do TVN w 2013 roku i od razu otrzymała własny talk show "Na językach". Już w pierwszym sezonie doszło do skandalu i medialnej awantury za sprawą atakujących rodzinę Rabczewskich materiałów i komentarzy. Co ciekawe w studio obecna była wówczas przyrodnia siostra Dody, z którą wokalistka żyje w głębokim konflikcie. Ukazane przez twórców programu materiały wprost atakowały Pawła Rabczewskiego, poddając ocenie jego życie intymne i liczbę dzieci. - Brat Dody sam już jest tatą i w odróżnieniu od swojego ojca nie szasta materiałem genetycznym, gdzie popadnie - powiedział lektor programu z 7 marca 2013 roku.

Dłużna nie pozostała również sama Szulim, która dołożyła swoje trzy grosze do skandalicznego ataku. - [Doda] ostatnio na Telekamerach majtek nie miała, ale mamy dla niej świetną informację. Dziewczyno, masz kolejnego brata. Urodził się co prawda już dawno, dawniej nawet niż siostra z Ciechanowa, dawniej niż ty, ale nadal jest czas, żeby się spotkać. Być może okaże się, że ktoś z was jest kolejnym nieznanym bratem albo siostrą Dody? - powiedziała prowadząca.

TVN przeprasza

Po pięciu latach sąd zdecydował, że stacja TVN jest winna ojcu Dody przeprosiny. Specjalne ogłoszenie ukazało się na antenie 31 grudnia o godzinie 22:30. - Z uwagi na fakt, iż w czasie nagrania 7. odcinka programu "Na językach", wyemitowanego w dniu 17 marca 2013 roku w stacji TVN, opublikowana została wypowiedź lektora, która naruszyła dobra osobiste Pana Pawła Rabczewskiego, a mianowicie dobre imię, cześć i prawo do prywatności, niniejszym w imieniu TVN S.A. z siedzibą w Warszawie przeprasza Pana Pawła Rabczewskiego. Zarząd TVN S.A. - brzmiała treść przeprosin.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Agnieszka Szulim zgnieciona przez Dodę

Dorota "Doda" Rabczewska, czyli córka zaatakowanego odniosła się do przeprosin na swoim instagramowym koncie. - Sąd uznał, że słowa lektorki i dziennikarki miały charakter „szyderczy i prześmiewczy” oraz stanowiły „szukanie taniej sensacji”. „Obraźliwy charakter tych wypowiedzi i ich żenujący poziom przyjąć należy nawet według miary mocno przeciętnej wrażliwości” – brzmiało uzasadnienie sądu. O 22:30 w niedzielę przeprosiny pojawiły się w stacji TVN. Mamo, tato! Szczęśliwego nowego roku. Może przez to, że jestem „sławną Dodą”, Wasze życie miało kolce, ale mam nadzieję, że fakt, iż walczyłam do końca będzie bukietem róż na zakończenie tego roku - napisała Doda. W komentarzach pod postem pojawiło się wiele opinii krytycznych wobec Agnieszki Szulim. Na jeden z komentarzy odpowiedziała sama Doda, która w młodzieżowy, lecz nie wulgarny sposób odniosła się do swojej przeciwniczki. Warto zauważyć, że słowo, którego użyła, zostało uznane za młodzieżowe słowo roku 2018.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Na Sylwestrze Michał Wiśniewski nagle się odwrócił i to pokazał. Na Nowogrodzkiej padli
  2. Powiedział jedno zdanie o sylwestrze TVN. Najbardziej OBLEŚNA reakcja dziennikarki TVP w historii
  3. Doda pokazała ogromne serce! Zrobiła coś pięknego dla dawnej królowej polskiej muzyki
  4. Gdzie mieszka Kuba Wojewódzki? Gwiazdor ma piękne apartamenty
  5. Przepowiednie na 2019. Najgorsze dopiero przed nami?
[view-gallery id=330301 źródło: plotek.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News