Doda zszokowała swoich fanów. To zdjęcie to NIE photoshop

Doda zszokowała swoich fanów. To zdjęcie to NIE photoshop

Doda od lat pozostaje jedną z największych i najbardziej wpływowych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Artystka zadziwiła właśnie fanów najnowszym zdjęciem, które opublikowała na swym koncie na Instagramie. Sympatycy jej twórczości początkowo zszokowani myśleli, że to photoshop.

Doda w ostatnim czasie straciła wiele kilogramów. Fani niezwykle martwili się o swą ulubienicę, podejrzewając, że być może cierpi na anoreksję. Domysł ten bardzo często pojawiał się w komentarzach pod jej nowymi zdjęciami.

Czy Doda jest chora? Wokalistka prześmiewczo o podejrzeniach fanów

Sama wokalistka nie komentowała podobnych doniesień. Na zmianę jej wyglądu wpłynęły prawdopodobnie problemy osobiste gwiazdy, która w ostatnim czasie straciła ukochaną babcię. Kiedy więc internauci zobaczyli najnowsze zdjęcie na koncie na Instagramie Dody, byli naprawdę zadziwieni. Zobaczyli bowiem łudząco podobną do piosenkarki kobietę z mozolnie wyrzeźbionym ciałem oraz sporymi mięśniami. Jak wyjaśniła wokalistka, to rzeczywiście nie ona została uwieczniona na fotografii. Jednocześnie prześmiewczo odpowiedziała na porady, według których powinna przybrać nieco kilogramów.

Doda odpowiada na podejrzenia fanów i zaskakuje

- Zaczynam robić masę (zgodnie z Waszymi zaleceniami). Mam sobowtórkę w Australii, która ma biceps wielkości mojej głowy. Założymy girlsband-duet, a nasz pierwszy singiel będzie się nazywał: „Try us, bi*ch" - napisała dowcipnie Doda. Wpis gwiazdy zdecydowanie uspokoił jej fanów, którzy nie martwią się już tak bardzo jej wagą oraz stanem zdrowia. Jednocześnie nie mogą wyjść ze zdziwienia, że piosenkarce udało się odnaleźć, prawdopodobnie w internecie, tak podobną do siebie kobietę tysiące kilometrów od granic Polski. Doda Fot. Instagram/DodaZOBACZ TAKŻE:
  1. To był SŁYNNY muzyk! Beata Kozidrak zdradza drastyczne szczegóły molestowania
  2. Widzowie TVN w euforii! Po latach wraca ich ulubiony program
  3. Gwiazdor Polsatu rozwścieczył fanów! Jak mógł to zrobić żonie i dziecku?!
  4. Spytali Wiśniewskiego przy żonie o jego byłą małżonkę. Jej reakcja mówi wszystko
Następny artykuł