Doda nie radzi sobie z żałobą. Podjęła niespodziewaną decyzję

Doda nie radzi sobie z żałobą. Podjęła niespodziewaną decyzję Źródło: screen YouTube / VirginVEVO

Są w życiu człowieka sytuacje, w których nawet najdzielniejsze jednostki nie radzą sobie najlepiej. Doda, choć znana jest z mocnej osobowości, bardzo mocno przeżyła stratę. Niedawno odeszła jej ukochana babcia. Piosenkarka podjęła w związku z tym niespodziewaną decyzję. 

Dla artystki śmierć ukochanej babci była szokiem. Jak sama podkreśliła - to była pierwsza taka sytuacja w jej najbliższej rodzinie, pierwsza wielka strata. Jakby tego było mało, parę dni później Doda straciła również ukochanego psa. Po jej zachowaniu widać, że nie radzi sobie ze stratą i podjęła niespodziewaną decyzję. Najpierw Doda odwołała swoje koncerty, mimo tego, że babcia prosiła ją przed śmiercią, aby tego nie robiła. Teraz zaskoczyła swoich fanów jeszcze bardziej. Wystawiła na allegro bardzo istotną rzecz. Dwa bilety na koncert Guns'n'Roses - wszystko dlatego, że jak sama twierdzi, nie umiałaby się tym widowiskiem należycie cieszyć.

Doda mocno przeżywa żałobę

- Nie umiem sobie jeszcze z tym poradzić na tyle, żebym umiała się cieszyć z tak wyjątkowych chwil, jakim jest KONCERT GUNS’N’ROSES w Chorzowie 9 lipca. Dostałam zaproszenie od Slasha i mimo iż jeszcze miesiąc temu cieszyłam się,ze znowu spotkam moj ulubiony zespół ,dziś moje serce jest w żałobie - napisała piosenkarka. Widać, że nie radzi sobie z tymi dwiema stratami w tak niedługim odstępie czasu. - Zawsze staram się zobaczyć wszędzie też dobre strony dlatego rozpoczynam licytacje 2 moich biletów (Slash przekaże mi je w dzień koncertu, a ja zwycięzcy) oraz kostkę Slasha, którą grał na koncercie w Gdańsku (taki mały bonusik dla fana). W związku z moją obecna prywatną sytuacją, chciałabym aby pieniądze z licytacji wspomogły starszych ludzi - dodaje Doda. Dobrze, że w tej trudnej sytuacji, wciąż myśli o innych ludziach. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Brutalnie zlinczowali aktorkę „M jak Miłość”! Burza w internecie
  2. Wojna jurorów wstrząsnęła „Mam talent”! Czy w TVN uda się zażegnać kryzys?
  3. Surowa jurorka z „Projekt Lady” nie do poznania! Co ona wyrabia
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News