Doda zachowuje się skandalicznie. Jej fani nie mogą jej wybaczyć

Doda zachowuje się skandalicznie. Jej fani nie mogą jej wybaczyć

Doda znana jest z wywoływania skandali i kontrowersji, często zresztą robi to celowo, dzięki czemu obecna jest w mediach od lat, a jej życie obserwują miliony Polaków. To, co zrobiła tym razem, oburzyło wszystkich fanów i wywołało lawinę komentarzy.

Doda, a właściwie Dorota Rabczewska-Stępień, w ostatnich dniach jest ciągle na językach zarówno fanów, jak i mediów. Artystka ujawniła niedawno swoją wagę, co spowodowane było przypuszczeniami internautów, że choruje na anoreksję. Takie obawy wynikły ze zdjęcia, które gwiazda opublikowała na swoim Instagramie. To, do czego jednak Doda posunęła się tym razem, wywołało prawdziwy skandal. Fani są w szoku i ostro krytykują artystkę.

Gwiazda Instagrama

Doda jest przykładem gwiazdy, która przez lata była obiektem zainteresowania fanów oraz internautów, niezależnie od tego, czym aktualnie się zajmowała i czy udzielała się w mediach. Piosenkarka z czasem zajęła się występowaniem w filmach, zasiadła również po drugiej stronie kamery. Do tego wzbudza, oczywiście zainteresowanie poprzez media społecznościowe. Jako osoba o ciętym języku i ponętnej figurze, śmiało kusi swoich fanów skąpymi stylizacjami, odsłoniętymi nogami czy zdjęciami w samym bikini. Jednak to, co zrobiła tym razem, wywołało falę negatywnych komentarzy.

Doda wydłużyła sobie nogi na Instagramie?

Niedawno gwiazda wstawiła zdjęcie ze swojej podróży na koncert, który odbyć się miał w Opolu. Z pozoru zdjęcie wydaje się niczym nie wyróżniać, jednak wzrok przykuwają... nienaturalnie długie nogi artystki. Uwagi internautów nie odciągnął nawet odsłonięty pępek kobiety - od razy pojawiły się przypuszczenia, że przy zdjęciu chyba ktoś majstrował. Skandaliczne zachowanie gwiazdy wywołało lawinę komentarzy. - Co nowa fotka, to nogi coraz dłuższe... - napisał jeden z internautów. - Dobrze, że jest photoshop, bo całkiem nie byłoby na co patrzeć - złośliwie dodaje drugi. Sama Doda, jak na razie, nie skomentowała sytuacji, ale znana jest ze swojego zamiłowania do kłótni z internautami, nie pozostaje zatem nic innego, jak czekać na jej odpowiedź. Doda screen/Instagram/dodaqueen
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Oficjalny komunikat ws. dzieci z Darłowa
  2. Międzynarodowe upokorzenie Dudy! Cały świat się śmieje
  3. Bardzo duże zmiany! Polacy będą masowo sikać w Lidlach
Źródło: plejada.pl Następny artykuł