Doda zabrała głos ws. Tomasza Komendy. Wstrząsające słowa

Doda zabrała głos ws. Tomasza Komendy. Wstrząsające słowa Źródło: fot. Youtube/Plejada

Tragedią Tomasza Komendy żyje cała Polska. Mężczyzna został uwolniony przez sąd po 18 latach odsiadki. Okazuje się, że został niesłusznie skazany. Jego sprawę skomentowała popularna piosenkarka, Doda. Jej słowa są wstrząsające.

Tomasz Komenda miał jedynie 23 lata, kiedy został skazany prawomocnym wyrokiem sądu za brutalny gwałt i zabójstwo 15-letniej Małgosi. Nie przyznał się wtedy do winy, a kiedy zapadł wyrok był załamany. Do tego jak sam Komenda przyznaje w czasie odsiadki więźniowie bardzo się znęcali się nad nim. Do tego stopnia, że był na skraju wytrzymałości. Twierdzi, że był już przekonany, że nie wyjdzie z więzienia żywy, sam miał zresztą próby samobójcze.

Doda komentuje sprawę Tomasza Komendy

To nic dziwnego. Powszechnie wiadome jest, że więźniowie wybitnie brutalnie traktują tych, którzy skazani zostali za pedofilię i gwałty. Najlepsze lata życia upłynęły więc Tomaszowi Komendzie na strachu i krzywdzie.  - Tomasz Komenda po 18 latach wyszedł na wolność. Siedział przez pomyłkę prokuratora i sądu. Nic ani nikt nie zrekompensuje temu skrzywdzonemu przez wymiar niesprawiedliwości straconych lat młodości i męki, jaką przeszedł – napisała Doda na  swoim Instastories na tle zdjęcia płaczącego ze szczęścia mężczyzny. Słynna piosenkarka dodała jeszcze, że: "mama tego chłopaka to wzór kochającej i oddanej mamy, w której nigdy nie zgasła nadzieja, że on zostanie uniewinniony…". Piosenkarkę widocznie bardzo poruszyła sprawa Tomasza Komendy i postanowiła nie zostać obojętna. – Teraz pozwólcie mi po prostu żyć – powiedział Tomasz Komenda, kiedy został uwolniony. W mężczyźnie jest wyraźnie chęć zapomnienia tego, co go spotkało. Mówił jeszcze: – Po 18 latach jestem tu, gdzie powinienem być od początku, jestem wolnym człowiekiem.

ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ujawniamy! Tyle zapłacili Polacy za miesięcznice smoleńskie
  2. TVN zmuszone zlikwidować Kuchenne Rewolucje?! „Koniec kariery Gessler”
  3. Skandal w rodzinie Trumpa! Rozwód jest już oficjalny
Źródło: gwiazdy.wp.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News