Powstanie film o dziewczynach z Dubaju! Doda zagra pierwsze skrzypce

Powstanie film o dziewczynach z Dubaju! Doda zagra pierwsze skrzypce

Doda znana jest z ekscentrycznego image i kontrowersji, a tym razem w ramach tego postanowiła wystąpić w filmie o "Dziewczynach z Dubaju" autorstwa Piotra Krysiaka. 

 "Dziewczyny z Dubaju" jest książką, która niedawno pojawiła się na polskim rynku. Ujawnia ona jak żyją ekskluzywne, polskie prostytutki w Dubaju, Cannes czy Saint Tropez. Jak pisze sam autor - Piotr Krysiak, to wydawnictwo odsłania świat dobrze prosperującego i świetnie zorganizowanego seks-biznesu. Bezwzględne zasady, twarde warunki i wysokie stawki. Książka była tak kontrowersyjna, że jej nakład wyprzedał się błyskawicznie i konieczne było dodrukowanie kolejnych egzemplarzy. Dzięki temu sukcesowi pojawiły się również oczywiście spekulacje czy (a raczej kiedy) dojdzie do ekranizacji. Co ciekawe osobą odpowiadającą za produkcję filmu ma nie być sama Doda ale również jej mąż. Trudno się dziwić. Rabczewska przyznaje że jakiś czas temu weszła na nową ścieżkę życia i mąż jest jej nieodłącznym towarzyszem. ZOBACZ TAKŻE: Doda ma już dość. Kończy etap w swoim życiu i wcale nie żałuje

Z kim Doda wzięła ślub?

Doda, czyli Dorota Rabczewska jest w związku z Emilem Stępniem, który wprowadził ją w świat filmu. Dzięki niemu miała już okazję występować na dużym ekranie, jak i stanąć po drugiej stronie kamery. W produkcji męża "Pitbull. Ostatni pies" celebrytka nie tylko zagrała, ale również, wraz z mężem, wzięła udział w jego produkcji. Od tamtej pory temat chyba gwiazdę wciągnął. Widocznie połączenie reżyserki z kontrowersyjnymi tematami poruszającymi publikę to coś, co stanowi dla niej smaczny kąsek. ZOBACZ TAKŻE: Fani wzruszeni do łez. Wyciekły prywatne zdjęcia Zenka Martyniuka!

Doda w ekranizacji "Dziewczyn z Dubaju"?

Doda wraz z Emilem Stępniem są bardzo zainteresowani zarówno książką jak i potencjalnym scenariuszem do filmu na jej podstawie. Rozmowy trwają już od premiery tej książki, lecz wciąż nie są zakończone. Szokować może, że na prawa do scenariusza łasy jest nie tylko nasz duet, ale również jedna z telewizji, która miała zamiar stworzyć na podstawie "Dziewczyn z Dubaju" serial paradokumentalny. Ciekawe czy celebrytka pokusi się o zagranie jednej z głównych ról. A może zwróci się do innych bohaterek książki? ZOBACZ TAKŻE: Beata Tyszkiewicz na skraju załamania. „DAJCIE MI ODPOCZĄĆ!”  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News