Doda opublikowała poruszające zdjęcie. "Powinniście dawać przykład jak wygląda normalna rodzina"

Doda opublikowała poruszające zdjęcie. "Powinniście dawać przykład jak wygląda normalna rodzina" Źródło: youtube.com/gala

Doda wzruszyła swoich fanów. Kontrowersyjna piosenkarka, która obecnie zmaga się z poważnymi problemami prawnymi w związku ze swoim eksnarzeczonym, pokazała, że stara się być jak najdalej sądowej ławy. Jej najnowsza publikacja potrafi dogłębnie wzruszyć.

Doda zmaga się obecnie z wieloma problemami. Jej były chłopak - Emil H. złożył zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przez piosenkarkę. Jakby tego było mało, ukochany ojciec artystki zachorował na nowotwór, co sprawiło, że artystka nie mogła polecieć ze swoim mężem na wymarzony urlop i obchody pierwszej rocznicy ślubu. Na szczęście, wokalistka zespołu Virgin stara się trzymać dobre samopoczucie i spędzać jak najwięcej czasu ze swoimi najbliższymi. Jej ostatnia publikacja jest tego dowodem.

Doda oczarowała fanów na Instagramie

Fotografią, jaka wzbudziła wielkie zainteresowanie fanów okazała się ta, na której pokazała się ze swoją mamą. Wand, matka gwiazdy, obchodzi dzisiaj urodziny, a zdjęcie wspólnych wygłupów i życzenia piosenkarki pokazały ją z bardzo rodzinnej strony.

Sama Rabczewska nigdy nie ukrywała, że kontakt z najbliższymi jest dla niej bardzo ważny i jak najbardziej stara się wspierać i pomagać rodzinie. Ostatnio, gdy jej ojciec został zdiagnozowany z chorobą nowotworową, piosenkarka wróciła do domu rodzinnego, aby pomóc w ciężkiej sytuacji i zaopiekować się swoimi bliskimi.

- Doda mówi, że musi teraz przede wszystkim wspierać mamę, która jest strzępkiem nerwów. – zdradzał informator "Faktu".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani są zachwyceni zdrowiem

Nie da się ukryć, że wyraz miłości Rabczewskiej względem własnej matki został bardzo szybko podchwycony przez fanów piosenkarki, którzy to zaczęli komplementować mamę i córkę. Mimo że Doda wielokrotnie kojarzyła się z kontrowersjami, to obserwatorzy doceniają jej wielkie przywiązanie do najbliższych.

- Powinniście dawać przykład jak wygląda normalna rodzina

- Twoja mama to musi być niezła wariatka! Super mieć taką więź! Miło popatrzeć! I pamiętam jak broniła Ciebie, że nie robiłaś sobie nosa.

-Nie ma nic piękniejszego w naszym życiu niż wsparcie i bezwarunkowa miłość od naszych rodziców - czytamy komentarze zauroczonych fotografią internautów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lubiana aktorka z "M jak Miłość" straciła córkę. Młoda dziewczyna zmarła w męczarniach na raka
  2. MAKABRYCZNE morderstwo! Trójka maturzystów brutalnie zamordowała 22-latkę. Po wszystkim poszli na pizzę
  3. Wielkie załamanie pogody. Zima do nas powróci
  4. Strzelanina w Warszawie. Funkcjonariusz ranny
  5. Gwiazda TVN rok temu była o krok śmierci. Teraz ma poruszające marzenie
  6. Isabel Marcinkiewicz nie ma za co żyć? "Jestem w patowej sytuacji"

Źródło: Instagram

Następny artykuł