Doda ostatnio nie ma w życiu zbyt łatwo. Piosenkarka co prawda szczęśliwie wyszła za mąż za mężczyznę, którego kocha, ale chwilę po tym radosnym wydarzeniu przeżyła straszną stratę – zmarła jej babcia. Na domiar wszystkiego, właśnie zapadł wyrok w jej sprawie.

Doda była pod bacznym okiem mediów, odkąd w jej sprawie zaczęło się toczyć postępowanie karne. Piosenkarka była oskarżana o naruszenie nietykalności cielesnej policjantów. Teraz zapadł w jej sprawie wyrok.

Na szczęście piosenkarka odetchnęła z ulgą. Jej sprawa co prawda ciągnęła się od pięciu lat, ale warszawski sąd własnie ją uniewinnił. Według prawników, nie jest ona winna stosowania przemocy wobec funkcjonariuszy.

Doda została uniewinniona!

W tej sprawie było wiele niejasności. Doda zeznawała, że razem z koleżanką nie zachowywały się poprawnie, ponieważ nie były pewne, czy mają do czynienia z prawdziwymi policjantami.

Warszawscy policjanci zeznawali zaś, że w 2013 roku „doświadczyli przemocy ze strony Doroty R. i Marty B. przy próbie wylegitymowania ich”. Poza stosowaniem cielesnej przemocy, kobiety miały im ubliżać.

-Panowie w mundurach przewrócili na ziemię i skuli kajdankami jedną z nich. Na szczęście moja klientka i osoby trzecie nagrały zajście telefonami komórkowymi – mówił obrońca Dody.

Jeśli chodzi o ten drugi zarzut wobec Dody to już nie poszło tak łatwo. Postępowanie w sprawie ubliżania funkcjonariuszom zostało warunkowo zawieszone na rok. Piosenkarka musi uważać, ponieważ jeśli w tym czasie zachowa się niezgodnie z prawem – wróci przed oblicze sądu.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szok w TVN! Czołowa gwiazda rezygnuje
  2. Młynarska trafiła do szpitala! Walczy o życie
  3. Z ostatniej chwili: Najsłynniejsza pizzeria w Polsce kończy działalność
  4. Czy śmierć ukochanego psa może być traumą?
  5. Wielka Brytania nie może uwierzyć, Meghan Markle zrozpaczona. On UMIERA!

Znani faceci, którzy lubią przebierać się w damskie ciuszki [ZDJĘCIA]


Oto nowa NAJSEKSOWNIEJSZA kobieta świata! [ZDJĘCIA]

Źródło: fakt.pl