Jak mieszkała Doda? Po wiadomości o nowotworze wynajmuje mieszkanie

Jak mieszkała Doda? Po wiadomości o nowotworze wynajmuje mieszkanie Źródło: Instagram/Doda

Doda 12 marca ogłosiła oficjalnie, że zawiesza karierę. Jak się bowiem okazało, u jednej z najbliższych jej osób zdiagnozowano nowotwór. Krótki czas później artystka przekazała fanom informację dotyczącą faktu, iż chciałaby wynająć komuś swoje piękne mieszkanie.

Doda należy do grona najbardziej rozchwytywanych polskich gwiazd. Wokalistka zdecydowanie nie może narzekać na brak zawodowych propozycji, a każdy jej krok śledzony jest przez grupę fotoreporterów. Niespodziewanie artystka poinformowała jednak, że z tragicznego powodu musi zawiesić swą owocną karierę.

Doda zawiesza karierę przez rodzinną tragedię

- Niestety nie mam dobrych informacji. W mojej rodzinie pojawił się nowotwór. Z przykrością muszę przełożyć najbliższe aktywności zawodowe na późniejszy czas. Proszę o wyrozumiałość i wsparcie - napisała Doda na swym oficjalnym profilu na Facebooku.

Fani niezwykle współczują gwieździe oraz jej bliskim. Wielu internautów w sekcji komentarzy dzieliło się z artystką swoimi historiami związanymi z rakiem oraz zaznaczało, że będą trzymać kciuki za jej rodzinę.

Ulubienica słuchaczy chce wynająć swój apartament

Niespodziewanie Doda ogłosiła także, iż chciałaby wynająć komuś swoje piękne mieszkanie w Warszawie. Przyznać trzeba, że wnętrza 140-metrowego, dwupiętrowego apartamentu prezentują się naprawdę wspaniale.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Od dziś do wynajęcia jedno z ulubionych moich mieszkań „New York penthouse”, a już niedługo „Kravitz Miami Apartment”. (...) Przyszłemu mieszkańcowi życzę wspaniałych chwil pod tym dachem, zwłaszcza, że będzie miał na nim swój prywatny ogród - napisała artystka w krótkim poście na portalu społecznościowym, dzieląc się z fanami zdjęciami mieszkania.

Apartament zlokalizowany jest na strzeżonym osiedlu Biały Kamień. Wystrój utrzymany jest w bieli, turkusie oraz szerokiej gamie szarości. Wnętrze okazuje się naprawdę nowoczesne, minimalistyczne i bardzo stylowe. Nie brakuje w nim różnego rodzaju ozdób, w tym plakatów ze zdjęciami samej Dody wywieszonych na ścianach. Za projekt odpowiadają cenione w środowisku Ewa Majewska oraz Adriana Zintel.

Wielu fanów zastanawia się, czy decyzja gwiazdy o wynajęciu komuś swego mieszkania jest związana z informacjami o diagnozie postawionej bliskiej jej osobie. Prawdopodobnie artystka chce być po prostu bliżej rodziny, przez co na jakiś czas musi przenieść się z ukochanego apartamentu do innego miejsca. 

Doda mieszkanie

Doda mieszkanie

doda mieszkanie

doda mieszkanie

Doda mieszkanie

Doda mieszkanie

Doda mieszkanie

Najlepsze newsy dnia:

  1. Będziecie płakać! Córka sławnej polskiej piosenkarki została zamordowana. Po tragedii gwiazda zadzwoniła do matki zabójcy!
  2. Iwona Pavlovic przeżyła DRAMAT! Jej pasierb śmiertelnie pobił młodego mężczyznę
  3. Świat według Kiepskich odpala dziś petardę. Wszystko przez babkę Kiepską
  4. Największy mit obalony. Ziemniaki nie tuczą, a leczą!
  5. Ilu mężów miała Marta Kaczyńska? Burza wokół jej życia prywatnego

Źródło: Facebook

Następny artykuł