Doda jest wściekła na TVN. Takiego poniżenia jeszcze nigdy nie doświadczyła. O tym, jak upokorzyła ją jedna z największych stacji telewizyjnych w kraju napisała na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Piosenkarka już od 20 lat wspiera WOŚP, przekazuje rzeczy na licytacje i gra koncerty. W grudniu dostała zaproszenie od sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy do studia telewizji. Miała wystąpić na żywo i przekazać na aukcję kreację, w której występowała na festiwalu w Opolu w 2017 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Totalna kompromitacja Dody w Cannes. Wdała się w przepychanki, wszyscy ją ignorowali (VIDEO)

Doda wściekła na TVN! Wyrzucili ją z WOŚP!

– Dziś mój management został poinformowany, że TVN nie zgadza się na transmisję tej aukcji. Czy naprawdę animozje z „prezenterką” Agnieszką, która przegrała proces – a sąd uniewinniając mnie, dał jasny dowód na jej kłamstwa – są ważniejsze niż ten szczytny cel?! Czy fakt, że stacja uwierzyła w te oszczerstwa i mnie ocenzurowano ma odbijać się na potrzebujących? Czy pomoc innym jest mniej ważna niż układ w TVN? Rozumiem, że dany mi „ban” uniemożliwia te 30 sekund, które sztab chciał poświęcić mi na antenie? Szkoda, że nie działało to podobnie w kwestii materiałów godzących w moje dobre imię – napisała sfrustrowana artystka.

TVN mści się na Dodzie kosztem potrzebujących dzieci

Piosenkarka wspomniała również, że na antenie TVN pojawia się od wielu lat i przez cały ten czas są wobec niej nieobiektywni i trzymają stronę Agnieszki Szulim-Woźniak. Doda uważa, że TVN podsyca nieistniejący już i rozstrzygnięty przez sąd konflikt.

– Jako telewizja dezaprobująca cenzurę sami ją uprawiają. Ale nie kosztem moich fanów – bo oni są ze mną nieustannie – ale niestety kosztem ludzi potrzebujących, na których pieniądze z tej licytacji miały pójść i tych, którzy mogliby wesprzeć WOŚP, dowiadując się o mojej licytacji z telewizji. Nieważne czy to jest Doda czy Kasia, czy daje sukienkę czy samochód – TV transmitująca WOŚP powinna być ponad wszystko i wszystkich i przekazywać swoim odbiorcom informacje o aukcjach w tak ważnym celu. Mszcząc się na mnie, mszczą się na innych. Słabe – napisała Rabczewska.

WOŚP komentuje wpis artystki

Piosenkarka zwróciła się także do Jurka Owsiaka o komentarz w tej sprawie. Sztab WOŚP odpowiedział na jej wpis.

– Jest nam bardzo przykro, ponieważ wszystko wskazuje na to, że zaszło nieporozumienie. Istotnie od grudnia rozmawialiśmy w sprawie aukcji, za którą jesteśmy bardzo wdzięczni i która na pewno wpłynie bardzo pozytywnie na wynik Finału. Tak jak zawsze miało to miejsce przy fantastycznych przedmiotach przekazanych przez Dodę – napisali przedstawiciele WOŚP.

Nie ma czasu antenowego na występ Dody

Członkowie sztabu Orkiestry zaczęli tłumaczyć, że nieobecność Dody w studiu TVN wynika z napiętego harmonogramu.

– Natomiast aukcja to jedno, a temat obecności na antenie TV to inna sprawa. Ten wątek pojawił się dopiero teraz, w momencie gdy na kilka dni przed Finałem, mamy zamknięty i wypełniony już cały scenariusz finałowego programu TV. Jego treść tworzy zespół koordynujący temat u nas w Fundacji. Z przyczyn czasowych nie daliśmy rady uwzględnić w nim rozmowy z Dodą. Przewidzianych jest ogrom wizyt, rozmów i gorących informacji, przez cały dzień relacja będzie – jak zawsze – bardzo wartka, szybka i spontaniczna. A telefon cały czas dzwoni i pojawiają się coraz to nowe propozycje. Za wszystkie dziękujemy, ale na kilka dni przed – nie damy rady – kontynuowali przedstawiciele WOŚP.

WOŚP tłumaczy TVN

Osoby zarządzające fanpage fundacji odniosły się też do zarzutów piosenkarki wobec stacji, że miała zostać usunięta z ramówki programu ze względu na konflikt z jedną z dziennikarek TVN-u.

– To nie jest tak, że to TVN nie chce takiej rozmowy na antenie, bo w tym przypadku Fundacja ma absolutną autonomię i to jest przez naszego telewizyjnego gospodarza szanowane. Pytanie pojawiło się za późno, scenariusz był zamknięty i odpowiedzialnie musieliśmy odpowiedzieć – dziękujemy, spróbujmy za rok – napisali przedstawiciele WOŚP

ZOBACZ TAKŻE: Wyciekły wstrząsające nagrania! To koniec kariery Dody?

Źródło: se.pl

Nie uwierzysz, za co w tych krajach grozi kara śmierci! [ZDJĘCIA]


Śmierć Musiała i inne oburzające fake newsy z 2017 roku [ZOBACZ!]

...

Zobacz również