Doda wpadła w furię. Chciała pomóc rodzinie Mackiewicza, ale...

Doda wpadła w furię. Chciała pomóc rodzinie Mackiewicza, ale...

Cała Polska żyje dramatem Mackiewicza i jego rodziny. Wiele osób chce wesprzeć najbliższych himalaisty w tym trudnym czasie. Do takich osób zalicza się również Doda.

Dorota Rabczewska nie jest obojętna na ludzką krzywdę. Historia Mackiewicza na tyle ją poruszyła, że chciała pomóc bliskim wspinacza. To co się stało doprowadziło ją do furii.

Oszuści nie mają skrupułów

Gdy o tragedii himalaisty zaczęło się robić głośno, w sieci natychmiast zaczęli grasować oszuści chcący zarobić na ludzkiej tragedii. ZOBACZ TAKŻE: OBRZYDLIWE! Już żerują na dramacie Mackiewicza W mediach społecznościowych wysypało od fałszywych fanpejdży podszywających się pod fundacje charytatywne, w celu wyłudzenia pieniędzy.

Doda zrobiona w bambuko

Na jednego z takich oszustów dała się nabrać Doda. Piosenkarka postanowiła wspomóc rodzinę Mackiewicza i wpłaciła pieniądze na zbiórkę, którą zorganizował jeden z internetowych przekręciarzy. Dorota Rabczewska straciła pieniądze i wpadła w furię. W emocjach napisała na Instagramie - Co za ku*****o, sama się nabrałam. Celebrytka chętnie dzieli się swoimi odczuciami na temat Mackiewicza w mediach społecznościowych - Nie śpię już 3 noc. Kiedy wracam do domu myślę tylko o Tobie. Najgorsze, że nic więcej nie mogę. Tylko być myślami przy Tobie - napisała Doda na Facebooku. Wielu naciągaczy podszywa się pod Fundację Kukuczki. Sama organizacja wspierająca polski alpinizm już wcześniej alarmowała o czujność. ZOBACZ TAKŻE: Jest ostateczna decyzja o wyprawie po Mackiewicza!

Fundacja Kukuczki alarmowała wcześniej

 - Szanowni Państwo, pojawiły się serwisy internetowe podszywające się pod Fundację Wspierania Alpinizmu Polskiego im. Jerzego Kukuczki, zbierające pieniądze dla rodziny Tomasza Mackiewicza. Informujemy, że w chwili obecnej Fundacja nie prowadzi takiej zbiórki. Prosimy o ostrożność. Dziękujemy Fanom za natychmiastowe reakcje i zwrócenie uwagi na ten problem - czytamy we wpisie na fanpejdżu Fundacji Wspierania Alpinizmu Polskiego im. Jerzego Kukuczki zamieszczonego na Facebooku jeszcze w niedzielę. Sprawa mocno oburzyła internautów. Wykorzystywanie ludzkiej krzywdy do wyciągania pieniędzy rodzi wielki gniew w ludziach dobrej woli - To jest straszne, że ważniejsze są pieniądze, a nie życie człowieka uwięzionego w zimnie i bez pomocy! Co za bezduszność! Boże miej go w swojej opiece - napisała jedna z internautek. Źródło: natemat.pl
Następny artykuł