Agnieszka Woźniak - Starak o macierzyństwie. Poszła w ślady Dody?

Agnieszka Woźniak - Starak o macierzyństwie. Poszła w ślady Dody? Źródło: youtube.com/gala

Doda i Agnieszka Woźniak-Starak mają wspólny mianownik? Zarówno piosenkarka, jak i prezenterka, które od lat tkwią w konflikcie, mogą nie zdawać sobie z tego sprawy, ale wiele ich łączy. Szczególnie w kwestii zagadnienia macierzyństwa.

Doda na początku kwietnia udzieliła bardzo intymnego wywiadu Gali, w trakcie którego powiedziała o tym, jakie ma odczucia dotyczące macierzyństwa i czy kiedykolwiek zostanie matką. Jej największa rywalka w polskim show-biznesie, Agnieszka Woźniak-Starak nie chciała być gorsza i także odniosła się do zagadnienia dotyczącego posiadania potomstwa. Jak się okazuje, dwie rywalizujące ze sobą i pozostające w konflikcie kobiety łączy o wiele więcej, niż mogłoby się wydawać.

Doda zadziwiła media informacją, o swoim potencjalnym macierzyństwie

Na samym początku kwietnia, Dorota Rabczewska udzieliła wywiadu, który zadziwił krajowe media. Piosenkarka powiedziała, że nie zamierza zostawać matką, ponieważ uważa, że nie spełniłaby się w tej roli.

- Nie chcę mieć dzieci. I uważam, że każda kobieta ma prawo do takiej decyzji. To nie tak, że nie lubię dzieci, po prostu nie czuję, że spełnię się jako matka. Nie mam instynktu macierzyńskiego i się tego nie wstydzę. Dla jednych macierzyństwo to życiowy, dla innych nie. Obie postawy są fantastyczne, żadna decyzja nie jest gorsza ani lepsza - mówiła artystka w rozmowie z Wprostem.

Agnieszka Woźniak-Starak, w swojej najnowszej wypowiedzi dla Gali przyznała poniekąd rację liderce zespołu Virgin, traktując zagadnienie macierzyństwa w bardzo podobnych słowach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Woźniak-Starak popiera Dodę

Stanowisko prowadzącej Big Brothera jest prawie identyczne z tym, które posiada Dorota Rabczewska. Starak, podobnie jak swoja rywalka, zauważyła, że każda kobieta ma prawo do podjęcia takiej decyzji, a ona nie czuje się komfortowo czując nad sobą przymus posiadania dziecka.

- Nigdy specjalnie nie ukrywałam, że nie jestem jedną z tych dziewczyn, które jakoś mocno marzą o dzieciach. Mam takie koleżanki, które zawsze wiedziały, że tego chcą. Ich instynkt macierzyński był ogromnie rozwinięty. Ja tak nie mam. To jest tak, że czas leci, z czego absolutnie zdaję sobie sprawę, ale przy moim niezdecydowaniu w tym temacie, nie przejmuję się tym. Poza tym nie mam takiego obowiązku, by zostać matką. Żyjemy wciąż w społeczeństwie, w którym narzuca się kobietom, że musisz. We mnie od lat budzi się jakiś sprzeciw w tym temacie. Myślę, że jest mnóstwo takich kobiet jak ja, które na koniec dnia nie wiedzą, czego chcą w temacie zostania rodzicem - wyznała gwiazda TVN w rozmowie z Vivą.

Fani zwracają uwagę, że obie kobiety wykazały się ogromną odwagą, ujawniając swoje potrzeby dotyczące macierzyństwa. Pomimo różnic, gwiazdy mają ze sobą wiele wspólnego.

  1. Nie żyje brytyjski aktor. Śledczy podejrzewają zabójstwo na zlecenie!
  2. Zbigniew Wodecki miał romans z piękną aktorką? Podobno ukrywał to przed całym światem
  3. 3-letnia córka nie miała siły pozować do zdjęć na Instagrama. Okrutna reakcja matki
  4. "Nie możemy w to uwierzyć". Sławomir Malicki nie żyje
  5. Policja pozwoliła Pudzianowskiemu na burdę w hotelu? Nowe fakty w sprawie
  6. Siedział przy otwartej trumnie żony. To co się wydarzyło, poruszyło nas do głębi

Źródła: Viva

 

Następny artykuł