Doda
youtube.com/gala
Mateusz Wysokiński - 19 Kwietnia 2019

Agnieszka Woźniak - Starak o macierzyństwie. Poszła w ślady Dody?

Doda i Agnieszka Woźniak-Starak mają wspólny mianownik? Zarówno piosenkarka, jak i prezenterka, które od lat tkwią w konflikcie, mogą nie zdawać sobie z tego sprawy, ale wiele ich łączy. Szczególnie w kwestii zagadnienia macierzyństwa.

Doda na początku kwietnia udzieliła bardzo intymnego wywiadu Gali, w trakcie którego powiedziała o tym, jakie ma odczucia dotyczące macierzyństwa i czy kiedykolwiek zostanie matką. Jej największa rywalka w polskim show-biznesie, Agnieszka Woźniak-Starak nie chciała być gorsza i także odniosła się do zagadnienia dotyczącego posiadania potomstwa. Jak się okazuje, dwie rywalizujące ze sobą i pozostające w konflikcie kobiety łączy o wiele więcej, niż mogłoby się wydawać.

Doda zadziwiła media informacją, o swoim potencjalnym macierzyństwie

Na samym początku kwietnia, Dorota Rabczewska udzieliła wywiadu, który zadziwił krajowe media. Piosenkarka powiedziała, że nie zamierza zostawać matką, ponieważ uważa, że nie spełniłaby się w tej roli.

M jak miłość RobertNie żyje uwielbiany bohater "M jak miłość". Fani serialu we łzachCzytaj dalej

- Nie chcę mieć dzieci. I uważam, że każda kobieta ma prawo do takiej decyzji. To nie tak, że nie lubię dzieci, po prostu nie czuję, że spełnię się jako matka. Nie mam instynktu macierzyńskiego i się tego nie wstydzę. Dla jednych macierzyństwo to życiowy, dla innych nie. Obie postawy są fantastyczne, żadna decyzja nie jest gorsza ani lepsza - mówiła artystka w rozmowie z Wprostem.

Agnieszka Woźniak-Starak, w swojej najnowszej wypowiedzi dla Gali przyznała poniekąd rację liderce zespołu Virgin, traktując zagadnienie macierzyństwa w bardzo podobnych słowach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

edyta jungowskaCo dzieje się z Edytą Jungowską? Cała prawda o jej zniknięciuCzytaj dalej

Woźniak-Starak popiera Dodę

Stanowisko prowadzącej Big Brothera jest prawie identyczne z tym, które posiada Dorota Rabczewska. Starak, podobnie jak swoja rywalka, zauważyła, że każda kobieta ma prawo do podjęcia takiej decyzji, a ona nie czuje się komfortowo czując nad sobą przymus posiadania dziecka.

- Nigdy specjalnie nie ukrywałam, że nie jestem jedną z tych dziewczyn, które jakoś mocno marzą o dzieciach. Mam takie koleżanki, które zawsze wiedziały, że tego chcą. Ich instynkt macierzyński był ogromnie rozwinięty. Ja tak nie mam. To jest tak, że czas leci, z czego absolutnie zdaję sobie sprawę, ale przy moim niezdecydowaniu w tym temacie, nie przejmuję się tym. Poza tym nie mam takiego obowiązku, by zostać matką. Żyjemy wciąż w społeczeństwie, w którym narzuca się kobietom, że musisz. We mnie od lat budzi się jakiś sprzeciw w tym temacie. Myślę, że jest mnóstwo takich kobiet jak ja, które na koniec dnia nie wiedzą, czego chcą w temacie zostania rodzicem - wyznała gwiazda TVN w rozmowie z Vivą.

Fani zwracają uwagę, że obie kobiety wykazały się ogromną odwagą, ujawniając swoje potrzeby dotyczące macierzyństwa. Pomimo różnic, gwiazdy mają ze sobą wiele wspólnego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje brytyjski aktor. Śledczy podejrzewają zabójstwo na zlecenie!
  2. Zbigniew Wodecki miał romans z piękną aktorką? Podobno ukrywał to przed całym światem
  3. 3-letnia córka nie miała siły pozować do zdjęć na Instagrama. Okrutna reakcja matki
  4. "Nie możemy w to uwierzyć". Sławomir Malicki nie żyje
  5. Policja pozwoliła Pudzianowskiemu na burdę w hotelu? Nowe fakty w sprawie
  6. Siedział przy otwartej trumnie żony. To co się wydarzyło, poruszyło nas do głębi

żona wiśniewskiegoŻona Wiśniewskiego usunęła go z życia i nie tylko. Zatrważające fakty wprowadzają w osłupienieCzytaj dalej

Źródła: Viva

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News