Co ona zrobiła ze swoimi włosami? Doda szokuje w sieci

Co ona zrobiła ze swoimi włosami? Doda szokuje w sieci

Doda od lat uwielbia zaskakiwać swoich licznych fanów. Jedna z najbardziej popularnych wokalistek w Polsce tym razem zwróciła uwagę internautów kontrowersyjną... fryzurą. Na jakie uczesanie zdecydowała się gwiazda? Będziecie zadziwieni!

Doda jakiś czas temu znalazła się na językach całego kraju z powodu utrzymywanego w tajemnicy ślubu. Celebrytka powiedziała sakramentalne "tak" swemu najlepszemu przyjacielami, a fani zgodnie przyznają, że od czasu uroczystości piosenkarka wygląda kwitnąco.

Jak teraz wygląda Doda?

Co ciekawe, Rabczewska-Stępień nagle zdecydowała się na dużą metamorfozę. Na jednym z ostatnich koncertów wokalistka wystąpiła w charakterystycznej blond fryzurze z... intensywnie czerwonymi końcówkami. Internauci bardzo szybko odgadli, że tym razem Doda miała na sobie perukę. Jak się jednak okazuje, gwiazda musiała ją naprawdę polubić, gdyż pozowała w niej do zdjęć nie tylko w czasie występu, ale także po nim.

Co internauci sądzą o nowej fryzurze wokalistki?

Fani mieli za to mieszane uczucia co do nowego uczesania gwiazdy. Niektórzy pisali w komentarzach, że wygląda naprawdę doskonale, inni za to porównywali ją do kontrowersyjnej youtuberki, SexMasterki, która słynie z zamiłowania do szalonych peruk. Największym sympatykiem nowej fryzury Dody okazał się prawdopodobnie jej mąż, Emil Stępień. Zadowolony, niezwykle dumny mężczyzna pozował bowiem do wspólnych zdjęć wraz z żoną za kulisami jednego z koncertów. Czy uważacie nowe uczesanie wokalistki za udane? Czy jednak powinna pozostać przy charakterystycznym dla siebie blondzie? Doda Fot. Instagram/Doda Doda Fot. Instagram/Doda Doda Fot. Instagram/DodaZOBACZ TAKŻE:
  1. Michał Wiśniewski wodzirejem na wiejskiej imprezie! Jego nowe zajęcie wywołało burzę
  2. Legenda TVP wzięła ślub w wieku 84 lat! Żona młodsza o ćwierć wieku
  3. Ewa Farna wyleciała z pracy! To koniec popularnego programu z jej udziałem
  4. Żona Zenka Martyniuka skradła całe show! O tym występie mówią już wszyscy!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News