Doda znana jest z niezliczonych i nieustających kontrowersji i skandali. Obecnie ma 34 lata i jest silną, pewną siebie kobietą. Jednak już po maturze szokowała swoim zachowaniem. Teraz ujawnia zdjęcie z przeszłości, a fani jednogłośnie komentują: „Młodo zaczęła”.

Doda zaczęła śpiewać jak była jeszcze dzieckiem – od początku wiedziała, że chce zrobić karierę, o czym często wspomina w wywiadach. W liceum, mimo młodego wieku, ubierała się wyzywająco i odważnie. Nie unikała barwnych kreacji. Maturę zdawała z angielskiego, biologii i polskiego, a nauka do tych przedmiotów nie sprawiała jej większych problemów. Już po egzaminie dojrzałości zdecydowała się na poważny, zmieniający całe życie krok. Teraz pochwaliła się zdjęciem z tego wydarzenia.

Doda wystartowała tuż po maturze! Teraz zna ją cała Polska

Doda podzieliła się na swoim oficjalnym profilu na Instagramie zdjęciem, na którym w skąpej kreacji śpiewa do mikrofonu. Jak wynika z opisu, jest to fotografia, którą zrobiono w klubie Piekarnia z roku 2002 roku. To był jeden z pierwszych koncertów Dody, jako wokalistki zespołu Virgin.

Nie wierze co znalałam !!!! To fota z mojego pierwszego w historii profesjonalnego koncertu (z zespołem Virgin) w nieistniejącym już klubie Piekarnia z roku 2002 roku ?????w Warszawie! Byłam tu świeżo po maturze ? – wspomina z zachwytem artystka.

Fani twierdzą, że od tamtego czasu nic się nie zmieniła. Mimo upływających lat nadal jest atrakcyjną seks bombą, której wygląd zachwyca miliony Polaków. A wy, co sądzicie o Dodzie sprzed lat? Młodo zaczęła swoją karierę muzyczną?

Doda
fot. www.instagram.com/dodaqueen/

PRZECZYTAJ: Mikołaj Roznerski wyjedzie za granicę! Fanki zrozpaczone

PRZECZYTAJ: Anna Lewandowska dodała film z małą Klarą. Nagranie hitem sieci

PRZECZYTAJ: Ostra impreza największych gwiazd TVN. Po sieci krąży sensacyjne nagranie

PRZECZYTAJ: Lis od porzuconego psa do jego właściciela. Popłaczesz się

Doda
fot. instagram.com/dodaqueen/

 

Doda
fot. instagram.com/dodaqueen/

16 najsławniejszych Polek, które rozebrały się dla Playboya

Miłość na okładce, a potem gorzkie rozstanie. Ich dopadła klątwa