Dramat Dody. Pojechała na wakacje i pomyliła kraje, zwijamy się ze śmiechu

Dramat Dody. Pojechała na wakacje i pomyliła kraje, zwijamy się ze śmiechu Źródło: Instagram - Doda

Doda w ostatnich miesiącach wycofała się z życia publicznego i skupiła się na sprawach prywatnych. Dowiedzieliśmy się, że planem znanej artystki jest wyjazd na wakacje, jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem. Na miejscu wokalistkę czekała niemiła niespodzianka.

Doda nie pojawia się ostatnio na czerwonym dywanie tak często, jak jeszcze kilka lat temu. Celebrytka postanowiła zająć się życiem prywatnym i spędzaniem czasu z Emilem Stępniem. O zawarciu związku małżeńskiego ze znanym producentem filmowym dowiedzieliśmy się niemal dokładnie rok temu. Teraz poznaliśmy kolejne plany piosenkarki na nadchodzące miesiące. Wywołały one wyjątkową reakcję internautów.

Plany gwiazdy polskiej muzyki były znane już kilka tygodni temu, a do ich realizacji miało dojść właśnie teraz. Mało kto spodziewał się jednak, że dojdzie do tak nietypowej i zabawnej sytuacji, która przytrafiła się gwieździe podczas wyjazdu na wakacje. Możemy być pewni, że Doda nie tak wyobrażała sobie spędzanie wolnego czasu wraz ze swoim ukochanym.

Doda pomyliła kraje

Wyjazd na urlop miał być prezentem dla ukochanego z okazji rocznicy ślubu. Tak przynajmniej widziała to wokalistka, która chciała zabrać swojego męża do kraju, w którym oboje jeszcze nie byli. Jej plan wyglądał na doskonały, wszystko zostało dokładnie przemyślane i wyglądało na to, że zakochanym uda się spędzić kilka wolnych dni na odpoczynku.

Wszystko uległo jednak zmianie przez bardzo nietypową pomyłkę piosenkarki, której ona sama nie była w żaden sposób wytłumaczyć. Wydawałoby się, że tak ważne sprawy powinny być załatwiane z wielką troską o szczegóły, ale tym razem nie udało się zaplanować wszystkiego tak, jak gwiazda by tego chciała. Plany musiały zostać natychmiastowo zmienione.

Dowiedzieliśmy się, że celebrytka chciała zabrać swojego ukochanego do Jerozolimy. Emil Stępień jest osobą wierzącą, a miasto to jest bardzo ważne w historii religii chrześcijańskiej. Można więc było przypuszczać, że niespodzianka od żony bardzo przypadnie mu do gustu. Stało się jednak zupełnie inaczej.

Doda nie wiedziała, jak powinna zareagować na swoją pomyłkę

- Ponieważ jest bardzo wierzącą osobą, zależało mi na tym, żeby być w Jerozolimie. Wszystko załatwiłam, bardzo się cieszyliśmy, że lecimy do Izraela, że pokażę mu wszystkie miejsca, które znam. Mało tego, powiedział, że pierwszy raz nie będzie leżał na plaży, tylko że będzie zwiedzał i już nie może się tego doczekać - mówiła Doda do fanów na swoim Instagramie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestety na miejscu doszło do nieprzewidzianego wydarzenia, które zupełnie zmieniło plany obu małżonków. Po podaniu taksówkarzowi nazwy hotelu Doda i Stępień dowiedzieli się, że mieści się on nie w Izraelu, a w Jordanii.

- Więc jesteśmy teraz, oprócz tego, że w du*ie, po całej nocy szukania najbliższego hotelu w Izraelu, który będzie przy strefie granicznej z Jordanią, jesteśmy właśnie w hotelu i czekamy w kolejce. Ja naprawdę nie wiem, jak to się stało Emil - mówiła gwiazda, zwracając się do swojego męża.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak pokazał młodszą siostrę. Tak PIĘKNYCH oczu nie ma chyba żadna 19-latka!
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  3. Wielu nie miało o tym pojęcia. Żona Pawła Domagały to gwiazda hitowego serialu TVN
  4. Wieniawa miała zbyt krótką sukienkę i będzie tego żałować. Jej kobiecość zobaczyli wszyscy (Nagranie)
  5. Anna Mucha wstawiła pikantne zdjęcie z lodem. Panom podniesie się ciśnienie
  6. Marta z "Na wspólnej" pokazała wszystkie swoje wdzięki. Zdjęcia zapierają dech w piersi

źródło: Kozaczek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News