Doda w okropnej żałobie. Śmierć zabrała jej najbliższą rodzinę

Doda w okropnej żałobie. Śmierć zabrała jej najbliższą rodzinę

Miniona środa była najgorszym dniem w życiu Doroty Rabczewskiej-Stępień. Doda pożegnała się z jedną z najważniejszych osób w jej życiu. Gwiazda jest w okropnej żałobie, co odbija się również na jej pracy.

W środę Doda miała wystąpić na pokazie Patrycji Kujawy. Nowa kolekcja projektantki to przepiękne kreacje ślubne, a Dorota miała przejść po wybiegu w jednej z nich. Nikt nie spodziewał się jednak, że w życiu artystki wydarzy się tak wielka tragedia, a wyjście Dody nabierze całkowicie nowego wydźwięku.

Niesamowity pokaz mody

Gdy piosenkarka pojawiła się na wybiegu, muzyka została wyłączona, a cała widownia ucichła. Dorota szła powoli, w skupieniu, a na jej ramieniu widniała czarna opaska. Już wtedy wszyscy zebrani wyczuli, że gwiazda zmaga się z ogromną żałobą. Późniejszy wpis na Instagramie wszystko wyjaśnił.

Doda pożegnała się ze zmarłą babcią

"Dziś w wieku 91 lat zmarła moja babcia, ukochana babcia, która wychowywała mnie razem z rodzicami ,która mieszkała ze mną od dziecka, która śpiewała mi pierwsze kołysanki... Jej ostatnim życzeniem z 3 było żebym nie przestawała śpiewać. Cieszyła się że po 30 latach znowu spotka się z dziadkiem... teraz będziesz mogła mnie pilnować razem z nim już cały czas" napisała na swoim profilu Doda. Kolejne z marzeń babci Doroty dotyczyło jej ślubu. Kobieta nie chciała zostawić wnuczki bez opieki męża. Ślub Dody z Emilem Stępniem kilka miesięcy temu był szokiem dla jej fanów, teraz jednak zaczyna mieć on głębszy sens. Doda, martwiąc się o zdrowie schorowanej babci, postanowiła uspokoić ją odnośnie swojej przyszłości. To piękny gest ze strony wnuczki! Pani Pelagia miała 91 lat. Była dla swojej wnuczki prawdziwym wsparciem, opiekowała się nią i motywowała do dalszego rozwoju kariery. Dorocie i jej rodzinie składamy szczere wyrazy współczucia. Instagram Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Pola Lis załamana. Zrozpaczona gwiazda cierpi przez Lewandowskiego
  2. Dramat Grażyny Torbickiej. Śmierć najbliższej osoby przewróciła jej życie
  3. Emerytka wygrała niedawno milion złotych! Po pieniądzach nie ma śladu
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News