Doda miała wystąpić z klasą w teatrze. Gdy zapłonęły reflektory wszyscy zobaczyli jej majtki i dwa ogromne walory

Doda miała wystąpić z klasą w teatrze. Gdy zapłonęły reflektory wszyscy zobaczyli jej majtki i dwa ogromne walory Źródło: screen/YouTube/Magazyn Gala

Doda słynie z zamiłowania do oryginalnych stylizacji. Ostatnio artystka wystąpiła na scenie jednego z najpopularniejszych teatrów. Widzowie byli przekonani, że wokalistka pokaże wielką klasę, a tymczasem zobaczyli coś zadziwiającego. Ich oczom ukazały się jej majtki i dwa ogromne walory.

Doda niedawno obchodziła rocznicę ślubu ze swoim obecnym partnerem, Emilem Stępniem. Życie prywatne kontrowersyjnej gwiazdy zaczęło się układać - odnalazła spokój u boku ukochanego mężczyzny i coraz rzadziej wywołuje kontrowersje. Jej kariera zawodowa również nie zwalnia tempa - wokalistka wciąż angażuje się w kolejne projekty i koncertuje na terenie całej Polski.

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych celebrytek w Polsce starannie wybiera miejsca, w których odbywają się jej koncerty. Ostatni wybór okazał się zaskoczeniem dla wielu osób. Doda wystąpiła na deskach teatru Roma. Fani spodziewali się, że kontrowersyjna artystka wystąpi w zjawiskowej stylizacji i pokaże klasę. Oczekiwano spektakularnej zmiany wizerunku i pokazu dobrego gustu, widzowie jednak zobaczyli coś niesamowitego. 

Doda wystąpiła w teatrze Roma. Fani spodziewali się, że pokaże klasę

W minioną niedzielę Doda wystąpiła na deskach warszawskiego teatru Roma. Był to widowiskowy koncert, który na długo pozostanie w pamięci wszsytkich fanów gwiazdy. Wszystko za sprawą jednej z kreacji, na jaką zdecydowała się wokalistka. Doda pojawiła się w błękitnym kombinezonie wykonanym z prześwitującego materiału.

Gwiazda po raz kolejny zaskoczyła fanów i udowodniła, że nie bez powodu jest znana ze swoich oryginalnych i odważnych stylizacji. Gdy tylko zapłonęły światła reflektorów, można było zobaczyć niemal wszystkie walory Dody. Przez materiał prześwitywały jej majtki, a zarys jej biustu był wyraźnie widoczny. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

"Makabra... Moja noga więcej w Romie nie postanie" - internauci krytycznie o stylizacji Dody 

Doda zamieściła zdjęcie swojej oryginalnej stylizacji na Instagramie. Z opisu wynikało, że niedzielny koncert miał bardzo dynamiczny przebieg:

- Wpłynęłam na scenę gondolą, latałam nad głowami muzyków orkiestry, znikałam pod ziemią ...nawet w teatrze lubię, jak się dzieje - napisała wokalistka.

Jednak nie wszystkim podobał się jej występ. W sieci nie brakowało negatywnych komentarzy:

- Makabra.... moja noga więcej w Romie nie postanie... powinni zwolnić tego, kto ją tam wpuścił. Profanacja. Po tych wszystkich obyczajowych skandalach, wulgarnych wypowiedziach - oburzał się jeden z internautów.

- Nie podoba mi się ta moda na pokazywanie wszystkiego co się da! Co te kobiety zostawiają tylko dla swoich mężczyzn? - czytamy w innym komentarzu.

- Intelektem się nie da to błyszczy majtkami - napisała inna osoba.

Nie ma wątpliwości, że ostatnia stylizacja, na jaką zdecydowała się Doda, wywołała ogromne emocje. O kontrowersyjnej wokalistce znów zrobiło się głośno, a to wydaje się dla niej najważniejsze.

Tak wyglądała Doda w jednej ze stylizacji podczas niedzielnego koncertu:

Instagram/Doda Queen

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Można się rozpłakać. Dominika Tajner opublikowała zdjęcie syna, które rozdziera serce
  2. Nie żyje słynny muzyk! Zginął TRAGICZNIE, ratując przyjaciółkę
  3. Sponsor odcina się od Anny Muchy. Wszystko przez jej obraźliwą wypowiedź
  4. Co robiła Agata Duda nim została pedagogiem? Andrzej Duda wyjawia szczegóły
  5. Mazowsze: Matury odwołane! Jest lista szkół
  6. TVN opublikował koszmarne nagranie z wnętrza płonącego samolotu. Dziesiątki osób zginęły

źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News