Jeden z "oprychów" Dody się wyłamał i będzie zeznawał przeciwko niej. Piosenkarka pójdzie siedzieć na lata?

Jeden z "oprychów" Dody się wyłamał i będzie zeznawał przeciwko niej. Piosenkarka pójdzie siedzieć na lata? Źródło: Instagram/dodaqueen

Doda ma powody do obaw. Okazuje się, że jeden z wynajętych bandytów postanowił złożyć obciążające piosenkarkę zeznania. Mogą sprawić, że Dorota R. usłyszy wysoki wyrok.

Doda z pewnością nie spodziewała się takiego obrotu spraw. Jeden z oprychów postanowił zmienić zdanie i zeznawać przeciwko niej na zbliżającej się rozprawie sądowe. Jego relacja ze zdarzeń może mieć decydujący wpływ na przebieg procesu, a artystka może dostać znacznie wyższy wyrok.

Doda pojawi się w sądzie jeszcze przed wakacjami. Zeznania oprycha mogą dużo zmienić

Cała sprawa miała swój początek w styczniu 2017 roku, gdy Doda i jej partner mieli szantażować Emila H., byłego partnera gwiazdy, oraz żądać od niego miliona złotych za naruszenie dóbr osobistych. Aby sprawa szybko się rozwiązała, Dorota R. miała wynająć kilku oprychów do zachęcenia poszkodowanego do wykonania prośby piosenkarki.

Biznesmen ustawił się z bandytami, jednak zanim to zrobił poinformował policję, a całe zajście nagrał. Dzięki temu zyskał niepodważalny dowód w sądzie przeciwko wokalistce. Najnowsze doniesienia głoszą, że jeden z wynajętych mężczyzn postanowił się wyłamać i będzie zeznawać jako świadek w sprawie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Informacje, jakie będzie miał do przekazania, mogą okazać się kluczowe dla całej sprawy. W zależności od tego, jak bardzo obciążą Dorotę R., jej wyrok może zostać znacznie podwyższony.

Rozprawa sądowa odbędzie się wcześniej, niż zakładano. Finał całej sprawy już niedługo

Oskarżenie przeciwko pojawiło się we wrześniu 2017 roku. Od tamtej pory sprawa się ciągnie, a rozprawa miała się odbyć na jesieni bieżącego roku. Doda pisała nawet o "analnym napięciu", jakie do tego czasu będzie towarzyszyć wszystkim ciekawym tej sprawy. 

Dziennikarze Faktu dowiedzieli się, że sprawa może mieć swój finał znacznie wcześniej. Zaplanowano ją na 22 maja, czyli już niebawem. Piosenkarka tymczasem umieszcza w swoich mediach społecznościowych wpisy, w których pokazuje, że nie przejmuje się ani zarzutami, ani rozprawą. 

Sami fani nie wiedzą, komu powinni wierzyć. Cała sprawa jest dosyć skomplikowana i ciężko wyciągnąć z niej obiektywne wnioski, a kpiny Doroty R. wcale nie ułatwiają znalezienia rozwiązania. Być może już w przyszłym miesiącu będzie można przekonać się, kto ma rację w tym sporze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak pokazał młodszą siostrę. Ewa Szpak jest oszałamiająco piękna
  2. Uwielbiany aktor „M jak Miłość” zmarł na raka trzustki. Do końca nie tracił nadziei
  3. Annę Lewandowską rozdziera tęsknota za rodziną. "Wyjazdy służbowe, rozstania"
  4. Tragedia. Młodszy braciszek zabił 6-letnią siostrzyczkę na oczach matki
  5. Ile zarabia Elżbieta Jaworowicz? Trudno uwierzyć, że już dawno osiągnęła wiek emerytalny
  6. Żona Sławomira płakała i cierpiała przy porodzie. Jak wygląda synek króla disco polo?

Źródło: Fakt24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News