Fani są przerażeni! Doda jest w niepokojącym stanie

Fani są przerażeni! Doda jest w niepokojącym stanie

Dorota Rabczewska, znana bardziej jako Doda, rozpoczynała swoją karierę z zespołem Virgin 18 lat temu. Tak długi czas bycia na świeczniku sławy zmienił nie tylko jej styl muzyczny, ale też wygląd. Fani są zaniepokojeni.

Piosenkarka, która zadebiutowała w 2002 r. hitami takimi jak "To Ty" oraz "Mam tylko Ciebie" dojrzewała na oczach milionów Polaków. Wizerunek artystki starannie współgrał z aktualnie wydawanymi przez nią utworami. Od przesadnie opalonej, wyzywającej dziewczyny w krzykliwym makijażu, do pewnej swojej kobiecości oraz wdzięku artystki. Doda od kilku dni zamieszcza na swoim instagramowym profilu zdjęcia w skąpym bikini. Szczupłych nóg oraz delikatnych krągłości Dorocie może pozazdrościć nie jedna kobieta. Jedno zdjęcie wywołało niepokój wśród fanów. Widać na nim, że piosenkarka znacznie zeszczuplała, a skąpe ubranie znacząco to uwydatniło. Jeden z obserwujących napisał "Dorotko, czy ja mam wrażenie, że jesteś coraz szczuplejsza? Żebyś nam nie zniknęła!" Na dającą do myślenia odpowiedź artystki długo nie było trzeba czekać. "Ostatni miesiąc dał mi w kość, mało jadłam, nie miałam apetytu." - odpisała. Fani martwią się, że przez swoje przeżycia gwiazda może wpaść w ciężką chorobę, taką jaką chociażby jest anoreksja.

Ciężarna Doda?

O stanie błogosławionym piosenkarki, co zauważyła część jej fanów, mógłby świadczyć brak apetytu celebrytki. Sama podejrzewana nie wypowiedziała się na dany temat. Czyżby faktycznie następstwem ślubu i zwieńczeniem miłości w związku Dody i Emila miałoby być dziecko? Artystka słynie ze szczerości wobec swoich fanów, dlatego można zakładać, że podzieliłaby się z nimi taką nowiną. Jak na razie po figurze gwiazdy nie widać żadnych oznak ciąży. Decyzja o dziecku byłaby na pewno punktem zwrotnym w karierze piosenkarki. Mogłoby się to wiązać z zaprzestaniem grania koncertów, a tym samym z zastojem w karierze. Znamy jednak przykład chociażby Agnieszki Chylińskiej, która szalała na scenie w zaawansowanej ciąży! Jedno jest pewnie, co by się nie działo, na brak środków Doda nie może narzekać. Emil Stępień nie oszczędza na swojej ukochanej. Nie tak dawno na prośbę małżonki zapłacił 200 tysięcy na nowe stroje i elementy scenografii.

ZOBACZ TAKŻE: Fanów zamurowało! Nową gwiazdą Polsatu będzie... Ewa Farna

ZOBACZ TAKŻE: M jak Miłość nie będzie już takie samo. Odchodzi największa gwiazda

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazda "Mam Talent" w krytycznym stanie trafiła do szpitala. Nareszcie zabrała głos

fot. Instagram / @dodaqueen fot. Instagram / @dodaqueen Nagie sesje polskich gwiazd Playboy  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News