Doda zaatakowała Majdana. Twierdzi, że ją upokarza
Karol Zaborowski - 25 Sierpnia 2018

Doda zaatakowała Majdana. Twierdzi, że ją upokarza

Doda jest jedną z największych polskich gwiazd. Jej życie uczuciowe było przez długi czas równie kontrowersyjne co jej kariera. Teraz w swojej wypowiedzi zaatakowała swojego byłego męża, który ją upokorzył.

Doda w swoim życiu miała wielu partnerów, w tym również męża. Radej Majdan był jej pierwszym poważnym parterem oraz mężem. Niestety ich związek nie przetrwał, według Rabczewskiej jest to wina tego, że Majdan ją zdradzał, a ona nie potrafiła mu tego wybaczyć. Po rozwodzie ich relacje na długo uległy znacznemu pogorszeniu, jednak z czasem udało im się odnaleźć wspólny język. Jednak teraz wszystko znowu się posypało przez upokarzające zachowanie byłego piłkarza.

Doda upokorzona przez Majdana

Majdan aktualnie związał swoje życie z Małgorzatą Rozenek, która bardzo jasno postawiła sprawę, jeżeli chodzi o kontakt z byłymi partnerkami swojego męża. Chodzi dokładniej o to, że absolutnie zabroniła mu się nawet do nich przyznawać, włączając w to Dorotę Rabczewską. Doda w jednym z wywiadów opowiada o sytuacji, kiedy spotkali się na jednej imprezie i minęli się o dosłownie centymetry. Piosenkarka oczywiście przywitała się ze swoim byłym mężem, jednak on udawał, że jej nie widzi. - Strach Gosi urósł, bo zabroniła mu się ze mną witać. Ostatnio, jak byliśmy na imprezie w ambasadzie i mijaliśmy się o 5 cm, ja się z nim przywitałam, to on udał, że mnie nie widzi i nie zna. Myślałam, że jesteśmy z Radkiem w poprawnych stosunkach. Dlatego się przywitałam. Sorry, ja nie będę witać się do ściany! Jeżeli ma zabronione od małżonki i ma przykaz, że nie może poznawać swoich byłych żon... Słodkie zasady domowego, anielskiego, sielankowego życia - mówiła Doda programie Gala Studio. W tym przypadku Doda została potwornie upokorzona przez byłego męża. Ich relacja na pewno na tym ucierpi, a wręcz już jest skazana na tragiczny wręcz koniec. Wszystko za sprawą nowej partnerki życiowej Majdana.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda TVN wkurzyła internautów. Chcą ją zagryźć za jeden wpis
  2. Czarne chmury nad Tyszkiewicz. Fani są w szoku, ktoś chce ją zniszczyć?
  3. Pomóżmy odnaleźć 15-letnią Ewelinę. Szuka jej cała Polska
Przemysław Kossakowski i Martyna WojciechowskaNajgorętsze romanse gwiazd w 2018 roku [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Meghan MarkleNajpiękniejsze pierścionki zaręczynowe gwiazd [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
źródło: se.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News