Organizm Dody jest na skraju wytrzymałości. Tragiczne informacje
Karol Zaborowski - 25 Grudnia 2018

Organizm Dody jest na skraju wytrzymałości. Tragiczne informacje

Doda cały czas pozostaje jedną z największych gwiazd w Polsce. Teraz cały internet obiegła informacja o poważnych problemach wokalistki, jej organizm jest na skraju wytrzymałości.

Doda od samego początku swojej kariery stawiała na szokowanie swoich fanów i całej opinii publicznej. Jej kreacje oraz wypowiedzi nie raz zaskakiwały całą Polskę. W ostatnim czasie celebrytka znacznie mniej nagrywa oraz koncertuje, ponieważ chciała sprawdzić się w branży filmowej, w której pracuje również jej mąż. Teraz Doda poprzez swój Instagram poinformowała o swoich problemach zdrowotnych, które w dużym stopniu rzutują na jej karierę.

Doda ucieka z Warszawy

Problem smogu dotyka nasz kraj już od kilku lat. Jednak z każdym rokiem jakość naszego powietrza jest coraz gorsza. Wiele osób decyduje się na zakup specjalnych masek, które mają chronić nasz organizm przez szkodliwymi substancjami, które teraz są w powietrzu. Niektóre osoby bardzo mocno odczuwają zanieczyszczenia w powietrzu i objawiać się to może w najróżniejszy sposób. W przypadku Dody mówimy tu o chorobie, która uniemożliwia jej śpiewanie i cały czas się pogarsza. Wokalistka nie ukrywa, że stara się jak może, aby zadbać o swój głos. Nosi specjalną maskę, kupiła oczyszczacz powietrza do domu, a nawet chodzi na inhalację. Jednak to wciąż za mało. Celebrytka już dziesięć lat temu rzuciła palenie, ale teraz znowu czuje się, jakby wypalała kilka paczek dziennie. W takiej sytuacji nie pozostaje jej nic innego jak ucieczka z ukochanej Warszawy. Nie jest to dla niej łatwe, ale musi to zrobić, jeżeli chce wystąpić w pełni sił na koncercie, który odbędzie się21 marca na Torwarze. Doda zaplanowała, że odpocznie od zanieczyszczeń miasta przez miesiąc. Jednocześnie współczuje osobom, które takiego luksusu nie mają.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Czterej pancerni i piesCzterej pancerni i pies: Dramat gwiazdy serialu. Pochowała najbliższychCzytaj dalej
Fani są przerażeni stanem jej zdrowia i obawiają się, że jej aktualne problemy będą miały swoje skutki w przyszłości. Co więcej, póki jakość powietrza się nie poprawi, to piosenkarka będzie musiała zrezygnować ze swoich występów. Nie ma co ukrywać, zdrowie jest najważniejsze, a Doda przekonała się o tym już nie raz na własnej skórze.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dramatyczna ŚMIERĆ partnera Martyny Wojciechowskiej. Na co zmarł?
  2. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani OSŁUPIELI widząc kim on jest
  3. Ostatnie godziny Anny Przybylskiej. To rozrywa serce
  4. Meghan Markle i księżna Kate się nienawidzą? Wreszcie wiadomo, o co poszło
  5. Skandal w hicie TVN! Gwiazdy zwyzywały się od idiotów
Horoskop miłosny na 2019 rokHoroskop miłosny 2019: Jakie uniesienia Cię czekają? Gwiazdy zaskakują!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News