Doda od długiego czasu pozostaje w konflikcie ze stacją TVN oraz jedną z jej największych gwiazd, Agnieszką Woźniak-Starak. Wokalistka podchodzi do tej awantury niezwykle emocjonalnie, co dosadnie udowodniła podczas jednego z ostatnich koncertów. Wściekła piosenkarka pokazała oponentom środkowy palec, nie szczędząc także krytyki.

Dorota Rabczewska zdecydowanie nie ma szczęścia do przyjaźni w show-biznesie. O jej konfliktach z Mają Sablewską oraz Agnieszką Woźniak-Starak niejednokrotnie rozpisywały się wszystkie największe media plotkarskie w Polsce.

Doda wściekła na stację TVN

Jak jednak twierdzi Doda, awantura z drugą z wymienionych celebrytek w zaskakujący sposób wpłynęła na jej karierę. Dziennikarka zablokowała ponoć piosenkarce możliwość pojawiania się w programach stacji oraz organizowanych przez nią wydarzeniach.

Wokalistka zdecydowała się więc przypomnieć o tym podczas jednego z ostatnich koncertów. Skutki konfliktu, które odkryła przed fanami, naprawdę mogą zaskoczyć.

Zadziwiające kulisy medialnej wojny

– Dzięki głosom publiczności 12 lat temu zdobyliśmy Słowika Publiczności na festiwalu w Sopocie. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy na nas głosowali. No i serdecznie pragnę zaśpiewać ten utwór, ponieważ jest jubileusz wszystkich zwycięzców Słowika w TVN-ie, ale mnie tam nie zobaczycie, bo mam bana. To jest właśnie taka niezależna telewizja – powiedziała Doda ze sceny, dodając, że woli zaśpiewać przed widownią na organizowanym przez siebie koncercie.

Co ciekawe, poza ostrą krytyką wokalistka zdecydowała się także na niezwykle wymowny gest. Pokazała bowiem TVN-owi ze sceny środkowy palec, upokarzając stację w oczach fanów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przykry upadek legendy polskiej muzyki. Żyje w biedzie, wszyscy ją opuścili
  2. Kinga Rusin boi się o swoją córkę. To może się źle skończyć
  3. Największa gwiazda „Mam Talent” leży w szpitalu w ciężkim stanie. Porzucili ją przyjaciele
  4. Te zwierzaki są oficjalnie najśmieszniejszymi zwierzętami świata. Udusisz się ze ŚMIECHU [Zdjęcia]
Doda
Fot. YouTube
Doda
Fot. YouTube
Doda
Fot. YouTube
Doda
Fot. YouTube

Czy Doda powinna pogodzić się z Agnieszką Woźniak-Starak?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

16 najsławniejszych Polek, które rozebrały się dla Playboya


Najdroższe śluby show-biznesu [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również