Kontrowersje wokół jednej z najbardziej znanych polskich wokalistek, Doroty Rabczewskiej, narastają w ostatnim czasie coraz bardziej intensywnie. Oskarżenia, które wystosował wobec niej były partner, wstrząsnęły bowiem krajową opinią publiczną. Na domiar złego policja znalazła u Dody skrzynię, która jeszcze bardziej skomplikowała i tak złożoną już sprawę.

Emil Haidar zarzuca Dodzie, że ta stosowała wobec niego szereg gróźb karalnych. Miała go ona regularnie szpiegować, a nawet podsłuchiwać. Oprócz tego po rozstaniu… porysowała mu samochód.

Obecnie policja znalazła w apartamencie gwiazdy coś, co przeraziło opinię publiczną. Chociaż Radosław Majdan wyznał już kiedyś mediom, że Doda założyła w jego samochodzie podsłuch, nikt nie spodziewał się, że jej zapędy mogłyby pójść aż tak daleko.

ZOBACZ TAKŻE: Doda ZŁAMAŁA warunki zwolnienia! Teraz się nie wybroni

Gwiazda totalnie pogrążona

– W toku przeszukania zabezpieczono nośniki elektroniczne, które zostaną poddane analizie – poinformował prokurator Łukasz Łapczyński, wyjawiając, że odnaleziono w mieszkaniu celebrytki całe pudło nagrań z podsłuchów oraz kamer.

– W chwili obecnej zatrzymana elektronika powinna być badana przez policyjnych informatyków celem ujawnienia danych informatycznych przydatnych dla śledztwa. Wyniki badań nie są nam obecnie znane. (…)  Mam podstawy, żeby przypuszczać, że podejrzana Dorota Rabczewska dysponuje dużym archiwum różnych nagrań. Sama w swoich publicznych wypowiedziach wspominała o nagrywaniu z ukrycia także innych osób. Gdyby okazało się, że są inni, których dotknęły takie działania, warto zastanowić się nad pozwem w postępowaniu zbiorowym – stwierdził za to w rozmowie z mediami jeden z prawników Haidara.

– U pani Doroty został zatrzymany jeden pendrive fabrycznie zapakowany, 4-5 starych telefonów, rejestrator video, tablet. Ja wiem, że elektroniczne dowody w tej sprawie mogłyby być ciekawe, ale myślę, że prócz starych zdjęć nic tam nie ma – powiedział Adam Gomuła, który jako mecenas reprezentujący Dodę niezmiennie bagatelizuje odnajdowane przez policję dowody.

ZOBACZ TAKŻE: Doda ma specjalne traktowanie! Haniebne poniżenie policji

Te gwiazdy pochodzą z dobrych domów! [ZDJĘCIA]


Największe seksskandale show-biznesu

...

Zobacz również