Straszna wiadomość. Doda bezwzględnie rozprawiła się ze swoim wrogiem?!

Straszna wiadomość. Doda bezwzględnie rozprawiła się ze swoim wrogiem?! Źródło: Screen/youtube/20m2

Doda posunęła się do tak bezwzględnego czynu? Właśnie w mediach pojawiła się straszna wiadomość na temat celebrytki. Wygląda na to, że mogła wyjątkowo okrutnie rozprawić się ze swoim wrogiem.

Doda przez lata była jedną z najbardziej kontrowersyjnych gwiazd polskiego show-biznesu. Jej odważne stylizacje oraz szokujące wypowiedzi wprawiały w osłupienie nawet największych fanów, wszystko jednak zmienić się miało wraz z pojawieniem się w jej życiu Emila S. Po ślubie wszelkie plotki o jej życiu prywatnym pojawiały się w mediach sporadycznie, wokół pary wybuchało również zdecydowanie mniej skandali. 

Teraz jednak w mediach pojawiła się straszna informacja, przez którą na piosenkarce znów skupiły się oczy całego kraju. Zgodnie z doniesieniami, Doda miała w wyjątkowo bezwzględny sposób rozprawić się ze swoim największym wrogiem - byłym chłopakiem. Pomagać jej rzekomo miał również jej obecny mąż. 

Doda podejrzewana o szantażowanie byłego partnera

Trzy lata temu Doda rozstała się ze swoim partnerem, Emilem H. Zdecydowanie nie było to pokojowe zerwanie w przyjaźni, para bowiem do tej pory regularnie spotyka się w sądzie. Na temat ich konfliktu miesiącami rozpisywały się wszystkie polskie media, ostatnio jednak sprawa nieco ucichła i wydawało się, że wszystko zmierza do ostatecznego zakończenia sporu. 

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami mediów jednak okazuje się, że była to typowa cisza przed burzą. Jak podaje "Super Express", właśnie trwają przygotowania do kolejnego, ostatecznego starcia. Do sądu wpłynęły dokumenty, z których wynika, że Doda wraz z mężem Emilem S. szantażowała swojego byłego partnera i to w wyjątkowo okrutny oraz bezwzględny sposób. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Prokuratura potwierdza doniesienia mediów

Prokuratura Regionalna w Warszawie w rozmowie z "Super Expressem" potwierdziła, że takie dokumenty rzeczywiście wpłynęły do sądu. 

- Akt oskarżenia został sporządzony przez Prokuraturę Regionalną w Warszawie i wystosowany do sądu rejonowego - potwierdza doniesienia rzecznik prasowy. 

Para wynajęła kilku mężczyzn, którzy mieli szantażować byłego ukochanego gwiazdy. 

- Groźbami osoby te chciały wywrzeć wpływ na pana Emila H., ażeby cofnął wszelkiego rodzaju zawiadomienia złożone przeciwko Dorocie R. Groźby dotyczyły rozgłoszenia w jego środowisku kompromitujących go informacji - czytamy. 

Zgodnie z ustaleniami tabloidu, mowa jest o sekstaśmie, na której Emil H. używa różnorodnych akcesoriów erotycznych. Wygląda na to, że Doda wyjątkowo bezwzględnie rozprawiła się ze swoim wrogiem, jednak za ten czyn może również słono zapłacić. Za szantaż grozi jej do 5 lat więzienia, a jej mężowi nawet do 10. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Legendarna wokalistka trafiła do szpitala psychiatrycznego. Wspiera ją były mąż
  2. Mąż o OSZPECONEJ twarzy Bogumiły Wander: "Trzeba się do tego po prostu przyzwyczaić i polubić"
  3. Meghan Markle znów skandalizuje. Chce, aby w związku z jej porodem wpłacać pieniądze
  4. TVP podało tragiczną informację. Nie żyje Tadeusz
  5. Justyna Żyła chciała tańczyć dla Barańskiego. Jego cięta riposta zwala z nóg
  6. Przerażające. Jackowski właśnie miał krwawą wizję. Ma się wydarzyć jeszcze w tym roku

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News