Doda straciła majątek
screen/YouTube/Onet Rano
Wiadomości Pikio - 2 Kwietnia 2019

Doda straciła 350 tys. zł. Okradli ją i oszukali

Doda podzieliła się z fanami dramatyczną historią. Okazuje się, że popularna gwiazda w wyniku oszustw i kradzieży straciła aż 350 tysięcy złotych. Okoliczności są wstrząsające.

Doda należy do jednych z najbogatszych gwiazd w Polsce. Jak sama często podkreśla, na swój majątek pracowała przez wiele lat. Jej kariera jest pasmem wzlotów i upadków. Ostatnio popularna wokalistka opowiedziała o dramatycznych wydarzeniach, które miały miejsce w jej życiu. Są to naprawdę wstrząsające historie.

Początki kariery artystki nie były łatwe. Doda opowiedziała mediom, że na początku kariery była bardzo łatwowierną osobą. Ufała swoim najbliższym współpracownikom i trzymała w domu ogromną sumę pieniędzy w gotówce. To, co stało się potem, przeszło jej najśmielsze oczekiwania. Już nigdy więcej nie powtórzyła tego błędu.

Meghan Markle urodziła, zaskakujące doniesienia mediówMeghan Markle urodziła?! Zaskakujące doniesienia mediówCzytaj dalej

Doda została okradziona i oszukana przez najbliższych współpracowników

Okazało się, że naiwność początkującej gwiazdy polskiego show biznesu postanowili wykorzystać jej najbliżsi współpracownicy. Doda trzymała sporą sumę pieniędzy w swoim domu i została okradziona przez... własnego ochroniarza. Nie była to jedyna osoba, która wykorzystała wokalistkę.

Do grona oszustów należał również jej menedżer. Osoba, do której miała niemal bezgraniczne zaufanie, wpędziła ją w bardzo poważne kłopoty finansowe. Okoliczności obu tych wydarzeń są wstrząsające. Piosenkarka została potraktowana w karygodny sposób:

- Mój ochroniarz, z którym spędziłam wiele lat, widując się z nim dzień w dzień, ukradł mi z mieszkania 200 tys. złotych. Pieniędzy nie odzyskałam, ale bardzo bym chciała, żeby przestał mi wysyłać życzenia na Boże Narodzenie. To żałosne - wspomina Doda w jednym z wywiadów dla tygodnika Wprost.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

kasia cichopekKasia Cichopek sfotografowana bez makijażu. Szokujący widok, siódme zdjęcie wprawia w osłupienieCzytaj dalej

Artystka straciła w sumie 350 tyś. zł. Zawiodły najbliższe osoby

Doda straciła w sumie 350 tyś. złotych. Kolejną osobą, która ją oszukała, był jej menedżer. To właśnie on w jej imieniu podpisał umowę na napisanie autobiografii, o której artystka nic nie wiedziała. Skutki były opłakane. Wydawnictwo wytoczyło Dodzie proces, a sąd stanął po jego stronie. Artystka została ukarana za niedopełnienie umowy, ponieważ menedżer posiadał jej pełnomocnictwo. Kosztowało ją to 150 tys. zł.

Wokalistka bardzo zawiodła się na swoich współpracownikach i dziś jeszcze dokładniej weryfikuje wiarygodność ludzi, którzy znajdują się w jej najbliższym otoczeniu. Dramatyczne historie z przeszłości bardzo wiele ją nauczyły i dziś nikt już nie nazywa ją naiwną i łatwowierną.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Beata Tyszkiewicz pobiła rekord! Nigdy nie zgadniecie ilu miała mężów. Zemdlejecie z wrażenia
  2. Dramat gwiazdy "Na Wspólnej"! Jej córka ma porażenie mózgowe
  3. Rodzice gwałcili swoje 6 tygodniowe dziecko. Maleństwo było rozerwane od środka
  4. Biedronka oszalała. Przez fenomenalną promocję obkupisz się za bezcen
  5. TVN przekazał smutną informację. Nie żyje wielki Polak
  6. Celebryci zatrzymani przez CBA. Wśród nich aktor Piotr A.

top modelZwycięzcy Top Model to ukrywali. Szokująca prawda wyszła na jawCzytaj dalej

źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News