Rydzyk zachwycony, fanów zamurowało. Doda ogłosiła szokującą informację

Rydzyk zachwycony, fanów zamurowało. Doda ogłosiła szokującą informację

Doda ogłosiła niedawno coś, czego absolutnie nikt nie mógłby się po niej spodziewać. Pytanie tylko, jak podejdą do tego niektórzy fani piosenkarki? Mimo wszystko, wiadomość ta z pewnością ucieszy przedstawicieli Kościoła. Ojciec Rydzyk będzie zachwycony.

Doda w jednym z wywiadów udzielonych „Superexpressowi” powiedziała coś co wzbudziło ogólne zainteresowanie. W tabloidzie przyznała się do ogromnej zmiany w swoim życiu. Być może to niedawny ślub z Emilem Stępniem zaprowadził ją na tę drogę. Doda powiedziała, że zaczęła regularnie chodzić do kościoła. Jak wyjaśniła, jest to jej cotygodniowy rytuał. Związana niegdyś z kontrowersyjnym Adamem "Nergalem" Darskim nie wyglądała na osobę, dla której tak ważna jest sfera religijna. Jak widać jednak, ludzie się zmieniają. Przypominamy, że Dorota Rabczewska wiele lat temu pytana o swoją religijność odpowiadała, że w Boga wierzy, ale do kościoła nie chodzi. Kościół katolicki był dla niej miejscem, w którym nie dzieje się najlepiej. Jednak najwyraźniej zmieniła zdanie.

Doda: przykładna żona i katoliczka

– Emil Stępień, mój partner biznesowy i przyjaciel, na początku zaciągnął mnie raz na jakiś czas do kościoła. Teraz to nasz niedzielny rytuał – opowiadała szczęśliwa mężatka. Widać przy boku ukochanego chce żyć w zgodzie również z panem Bogiem. Jak podkreśla, dzięki temu, że regularnie pojawia się w świątyni, odzyskała spokój ducha, który zagubiła dawno temu, żyjąc inaczej. Docenia także swoją drogę do powrotu do Kościoła i Boga. – To nic złego przyznać się, że życie nam go zabrało, bo sztuką jest go na nowo odzyskać. Mam dzięki temu ogromną pogodę ducha, spokój i bezpieczeństwo – komentuje swoje nawrócenie piosenkarka. Nie mamy wątpliwości, że to spektakularne nawrócenie ucieszy jednego z najsłynniejszych polskich kapłanów, ojca Rydzyka. Sprawę ponownego powrotu do Kościoła przez Dodę póki co skomentował ksiądz Janusz Koplewski, spowiednik wielu gwiazd i celebrytów. – Modliłem się za nią. Nawrócenie to zmiana myślenia i postępowania – teraz jeżeli takie ma podejście, to to się nazywa nawrócenie. Coś pięknego! – stwierdził ks. Koplewski. Życzymy dalszej wytrwałości! Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.  1. 2 lata po śmierci ujawniono: Marię Czubaszek zniszczyła przerażająca choroba
  2. Duda się popisał! Fotograf prezydenta ujawnia wyjątkowe zdjęcie
  3. Protestujący w Sejmie się poddają. Wydali oświadczenie
  Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu