Doda ogłosiła niedawno coś, czego absolutnie nikt nie mógłby się po niej spodziewać. Pytanie tylko, jak podejdą do tego niektórzy fani piosenkarki? Mimo wszystko, wiadomość ta z pewnością ucieszy przedstawicieli Kościoła. Ojciec Rydzyk będzie zachwycony.

Doda w jednym z wywiadów udzielonych „Superexpressowi” powiedziała coś co wzbudziło ogólne zainteresowanie. W tabloidzie przyznała się do ogromnej zmiany w swoim życiu. Być może to niedawny ślub z Emilem Stępniem zaprowadził ją na tę drogę.

Doda powiedziała, że zaczęła regularnie chodzić do kościoła. Jak wyjaśniła, jest to jej cotygodniowy rytuał. Związana niegdyś z kontrowersyjnym Adamem „Nergalem” Darskim nie wyglądała na osobę, dla której tak ważna jest sfera religijna. Jak widać jednak, ludzie się zmieniają.

Przypominamy, że Dorota Rabczewska wiele lat temu pytana o swoją religijność odpowiadała, że w Boga wierzy, ale do kościoła nie chodzi. Kościół katolicki był dla niej miejscem, w którym nie dzieje się najlepiej. Jednak najwyraźniej zmieniła zdanie.

Doda: przykładna żona i katoliczka

– Emil Stępień, mój partner biznesowy i przyjaciel, na początku zaciągnął mnie raz na jakiś czas do kościoła. Teraz to nasz niedzielny rytuał – opowiadała szczęśliwa mężatka. Widać przy boku ukochanego chce żyć w zgodzie również z panem Bogiem.

Jak podkreśla, dzięki temu, że regularnie pojawia się w świątyni, odzyskała spokój ducha, który zagubiła dawno temu, żyjąc inaczej. Docenia także swoją drogę do powrotu do Kościoła i Boga.

– To nic złego przyznać się, że życie nam go zabrało, bo sztuką jest go na nowo odzyskać. Mam dzięki temu ogromną pogodę ducha, spokój i bezpieczeństwo – komentuje swoje nawrócenie piosenkarka.

Nie mamy wątpliwości, że to spektakularne nawrócenie ucieszy jednego z najsłynniejszych polskich kapłanów, ojca Rydzyka. Sprawę ponownego powrotu do Kościoła przez Dodę póki co skomentował ksiądz Janusz Koplewski, spowiednik wielu gwiazd i celebrytów.

– Modliłem się za nią. Nawrócenie to zmiana myślenia i postępowania – teraz jeżeli takie ma podejście, to to się nazywa nawrócenie. Coś pięknego! – stwierdził ks. Koplewski. Życzymy dalszej wytrwałości!

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 2 lata po śmierci ujawniono: Marię Czubaszek zniszczyła przerażająca choroba
  2. Duda się popisał! Fotograf prezydenta ujawnia wyjątkowe zdjęcie
  3. Protestujący w Sejmie się poddają. Wydali oświadczenie

14 gwiazd, które nie wstydzą się Jezusa [ZDJĘCIA]


Wszyscy byli ZDUMIENI, gdy te gwiazdy wyszły z szafy...